16/17 H:2 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | M.S | 28 Ağustos - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | M.S | 28 Ağustos

Ya dün Galatasarayın maçından sonra başta yabancı oyuncuları eleştirmek için foruma damlayan nerde?

Volkan için falan bişeyler yazsada görsek malum muslera abartılacak kadar iyi değil

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Son düzenleme:
fenerin çok çok kötü bi kadro planlaması var , hamza belasının başımızda olduğu zamanları andırıyor kısırlık ve sinir stres açısından

Wellingtonu yedek olarak alin dediydik kamil lan bu bizim yoneticiler. 600 bine mis gibi yedek olurdu.

Lan kayseri hocasi umutla gorusmelere devam ediyoruz dedi yarildim ya. Hangi insan umut gibi bir kaplumbagayi ister lan :D sahane.kontrataga cikan takimi p.c edecekler :D

Sus lutfen, klavyene biber sürerim; Umut Kayseri' ye çok lazım...Kayserili olarak kendi şehrimin takımını mı kayırıyorum, Galatasarayımızın menfaatini mi düşünüyorum sence?:asd22:...Transfer gerçekleştikten sonra rahatça paylaşırız görüşlerimizi, şimdi sırası değil nitekim!:eek:...

Fenerbahçe'nin başında Aziz kalmaya devam ederse,ciddi ciddi çok daha kötü günler onları bekliyor olacak.Bu sene zaten ihtimal vermiyorum potada olacaklarına.

Fenerbahçe'nin başında Aziz kalmaya devam ederse,ciddi ciddi çok daha kötü günler onları bekliyor olacak.Bu sene zaten ihtimal vermiyorum potada olacaklarına.

Aziz başkanımızın ne kötülüğünu görmüşler?

Adam dön dedilerde dönmedi mi

Mapus bile yattı ama kuş beyinli nankörler ne anlar başkanımı

İsmi gibi aziz olsun başımızda olsun

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bundan sonrası bizi pek ilgilendirmiyor rdaş haftaya da yenilirlerse görevlerini yerine getirmiş olacaklar

Serde Kayserililik var renkdaş, biraz ilgilendiriyor o bakımdan. Ama Galatasaray sözkonusu olduğunda Kayserispor filan hiç umurumda olmaz, bu iki takım şampiyonluk maçı oynuyor olsa yine değişmez tercihim, memleket sevgisiyle taraftarlık duygusunu farklı kavramlar olarak görmüşümdür hep...

Bunlarda çok önemli bir eksik var da anlamadım. VDWiel - Kjaer - Skertel üçlüsünü bize verip soluna Carole 'ü koysak gol falan yemeyiz biz.

Evinde Kayseri gibi takım karşısında 1 puanı son dakikada kurtarıyorsa hakikaten bunların işi iyi değil. Milli maçlar tam zamanında geldi kuşlar için şans eğer toparlayamazlarsa devre arasına gelinceye kadar havlu atarlar

Üst Alt