16/17 H:2 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | M.S | 28 Ağustos - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | M.S | 28 Ağustos

Bunlarda çok önemli bir eksik var da anlamadım. VDWiel - Kjaer - Skertel üçlüsünü bize verip soluna Carole 'ü koysak gol falan yemeyiz biz.
Yersin araya atılan her top gol olur kalecileri de leş çünkü. Lakin chedjou yada Serdar ı verip stoper lerden birini bize verirlerse 2 takımda taş gibi defansa sahip olur. Onlar hızlı stoper alacağına bizim gibi aynı özellikte stoper aldılar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kjaer bu takimda iş yapar.

Chedjou denilen stoper bozuntusundan daha iyi stoper, Hakandan da daha iyi.

Tek sorunu ise aldigi yillik ücreti

Yersin araya atılan her top gol olur kalecileri de leş çünkü. Lakin chedjou yada Serdar ı verip stoper lerden birini bize verirlerse 2 takımda taş gibi defansa sahip olur. Onlar hızlı stoper alacağına bizim gibi aynı özellikte stoper aldılar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizdeki sıkıntı daha temeldi. Kademe hatası değildi mesela, bu (kademe hatası) taktik çalışarak düzeltilebilir bir şey. Bizde Semih direk ıskalıyordu topu :D Hiç unutmam geçen sene Konya maçı, stattayım, Hakan sakatlandı Semih girdi, Semih 'in o sezon ilk maçı daha, girer girmez top ıskaladı.

Bunların defansın birbiriyle uyumu yok, mesela sağdan geliyor Kayseri, orta açabilir stoperler çakılı, sağa gelen adam pas veriyor geriye VDW onu kovalıyor, Ozan 'ın veya Alper 'in hemen arka kademeye girmesi lazım, yok. E ben ne anladım Avrupa 'da iyi isim yapmış adamlarla kurduğun defanstan ortasahan oyun oynamayı bilmiyor.

Ya ben mi körüm,yoksa bu Fenerlilerde mi sıkıntı var?Kırmızı kart %100 doğru yahu,son adamı düşürmüş işte.

Abi bunlar bildim bileli böyle. Bunlara karsi calinan her foul her penalti yanlis, verilen her kart her karar haksiz.

Öyle bir hal aldilar ki, tüm Dünya Fenerbahce'ye karsi diyecekler neredeyse. Insan döner bi aynaya bakar, hep magdurlar hep haksizliga ugruyorlar kendilerince. Allahin gerizekalilari.

Biz haksiz penalti kazansak burada herkes haksiz oldugunu kabullenir ama bunlarda böyle degil. Lehlerine oldugu sürece hersey mübah ama tam tersi olup da aleyhlerine karar verildi mi hic bir sekilde kabullenemiyorlar, hemen aglamaya basliyorlar.

Aramizda taraftar olarak daglar kadar seviye farki var. Kulüpler arasi varolan seviye farki taraftarlar arasinda da mevcut net bir sekilde.

Abi bunlar bildim bileli böyle. Bunlara karsi calinan her foul her penalti yanlis, verilen her kart her karar haksiz.

Öyle bir hal aldilar ki, tüm Dünya Fenerbahce'ye karsi diyecekler neredeyse. Insan döner bi aynaya bakar, hep magdurlar hep haksizliga ugruyorlar kendilerince. Allahin gerizekalilari.

Biz haksiz penalti kazansak burada herkes haksiz oldugunu kabullenir ama bunlarda böyle degil. Lehlerine oldugu sürece hersey mübah ama tam tersi olup da aleyhlerine karar verildi mi hic bir sekilde kabullenemiyorlar, hemen aglamaya basliyorlar.

Aramizda taraftar olarak daglar kadar seviye farki var. Kulüpler arasi varolan seviye farki taraftarlar arasinda da mevcut net bir sekilde.

İşte alışmışlar lehlerine olan hakem kararlarına,olmayınca isyan ediyorlar. :D

Bizdeki büyük takım refleksi bunlarda yok,Aziz de gitmez,bizim gibi 6.,8. falan olup da toparlanacak camia değil bunlar.Dibe vurdular mı,temizinden 3-4 sene sürer. :D

Ooo nolmus yaw müthiş geri 4lu 3 tane yemiş lann keyfim bir kat daha arttı be

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stochun ceza sahasindan sutu esnasinda ,fernandao oyuna girmek icin bekliyordu kenarda ,degisiklik tabelasini kaldiran hakemin garip 1 tepkisi var o pozisyonda nasil kacar gibisinden gozden kacti o an ligtv bi daha da gostermedi.

sa
CqfugH6WcAQbAxb.jpg

as
Cq-k_TIWgAES-9X.jpg

Defansı azcık diri tutan takımlar bu leş oğlu leşlerden her türlü puan alır.Biz dünkü oyunu oynarsak ve şu lanet defans hatalarını azaltırsak fener rakip olamaz.Bizim ne oynadığımız ve defansta ne yapacağımız şampiyonu belirleyecek
Doğru ama bugünki skor sürpriz oldu..Kasımpaşa-Antep-Bursa ile oynayacaklar ve 3 takım da sorunlu..Fakat 9 puan almaları önemli değil artık..Bize de geçen yıl aynısı olmuştu,2 maçta 1 puan ve sonunu biliyorsun..

Üst Alt