16/17 H:21 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | MS | 19 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | MS | 19 Şubat

bizim ve şikecilerin bu halde olduğu ligde herhalde tinerciler şampiyon olacak geriye şampiyon olacak başka takım kalmıyor zaten.

2 senedir yaşadığımız rezalet tamamen Dursun,Nazif tursularinin eseri olmasına rağmen medyada en son eleştirilen isimler bunlar.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C5Cs5NDWEAASmA1.jpg

o kadar kötü durumdayız ki adamlar 2 yıldır elini kolunu sallayarak şampiyon olacak forvet alıyoruz adamın futbol hayatı bitiyor stoper alıyoruz adam komalık oluyor ! şu forumda 3 yıldır transfer döneminde yazdığımız mesajlar derlense rapor haline getirilse sanırım yönetimin beceriksizliği kabak gibi ortaya çıkar neyi alın dediysek almadılar kimi satmayın dediysek sattılar kimi almayındediysek aldılar insan gerçekten üzülüyor

Salla gitsin ya bizim takim seri yapamaz. Sorun orada zaten. Önümüze iki hafta arka arkaya ne güzel firsat gecti ama elimizin tersiyle ittik salak salak.

Bundan sonra hic bir halt olmaz. Bari ikinci olsak ama ona da pek inanmiyorum.
Bende farkındayım kendi kendimize bu haltı yedik ama çıkmayan candan umut çıkmaz hesabı benim ki

haftaya aldık diyelim dört puan kalıyor ama işte biz ondan sonra Antalya deplasmanına gidiyoruz ordan galip çıkabilsek, o hafta Beşiktaş Rize ile İstanbul'da oynuyor o maçtan bize ekmek çıkmaz ama bir sonraki hafta yine İstanbul'da kayseri ile orda belki bişey olur.

Ama doğru adamların eline çok büyük bir avantaj geçti, yedi puan, derbiye çok rahat çıkacaklar, derbide kaybetseler bile iki hafta üst üste iç saha maçı.

En önemlisi tabi kovalayabilecek bir takım yok. Dün ilk yarı ümitlendim ben şahsen ama sonra yine intihar.

Adamlar hakediyor ya gerek kadro kalitesi gerek pozitif atak oyunlarıyla izlerken gol yemeyeceklerini ve her an gol atabileceklerini hissedebiliyorum,tebrik ederiz ne yapalım..
Drogbalı zamanda da biz böyle güle oynaya yeniyorduk herkesi..

senol gunes senol gunes diye antrenorlerine sahip cikiyorlar biz ise riko istifa hamza istifa denizli istifa

senol geldiginde hamza vardi sanirim , 4 uncu adamla calisiyoruz ... sorunun teknik direktorde olmadigi oyuncularda oldugu , dolayisiyla teknik adami degil oyunculari degistirmek gerektigi bizim de yonetimin de aklina gelmiyor sanirim

Derbiyi bile kazansak ben gene ihtimal vermiyorum 4 puan farkı kapatamayız..
Çünkü bizim takım son 3 maçta 1 beraberlik aldı sadece..
Rezalet bir formumuz var..

senol gunes senol gunes diye antrenorlerine sahip cikiyorlar biz ise riko istifa hamza istifa denizli istifa

senol geldiginde hamza vardi sanirim , 4 uncu adamla calisiyoruz ... sorunun teknik direktorde olmadigi oyuncularda oldugu , dolayisiyla teknik adami degil oyunculari degistirmek gerektigi bizim de yonetimin de aklina gelmiyor sanirim
Artı yönetim

Zor geliyor dediğini yapmaları vizyonları, ufukları yetmiyor malesef. :(

Üst Alt