16/17 H:21 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | MS | 19 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Belediyespor | MS | 19 Şubat

adamlar demba balari , atinclari , ersanlari akil almaz paralara cakip bedava geri aliyorlar , q7 leri atibalari neredeyse bedava oynatiyorlar , taliscalari riske girmeden tapuyu almadan 2 sene sudan ucuza kiraliyorlar

biz 4 erene , 4 serdara , selcuk buraka omurluk sozlesmeler , donk ,hayrovic, cavandalara para akitiyoruz

mustehak bence sevgili dursun baskaninizin yaptiklarindan sonra bize bu husranlar

senol gunes senol gunes diye antrenorlerine sahip cikiyorlar biz ise riko istifa hamza istifa denizli istifa

senol geldiginde hamza vardi sanirim , 4 uncu adamla calisiyoruz ... sorunun teknik direktorde olmadigi oyuncularda oldugu , dolayisiyla teknik adami degil oyunculari degistirmek gerektigi bizim de yonetimin de aklina gelmiyor sanirim

Riekerink ve Hamza bu sorunu cozebilirdi ama çözmedi

Biri Sabri Selçuk Burak Bilal'la şampiyonluğu kovalamak istedi, diğeri gereken transferleri istemedi, yönetim ne dediyse onu yaptı.

Düzgün transfer yapmak isteyen ve yönetime baskı yapabilen bir hocamız olmadı, onlarda oldu.

adamlar demba balari , atinclari , ersanlari akil almaz paralara cakip bedava geri aliyorlar , q7 leri atibalari neredeyse bedava oynatiyorlar , taliscalari riske girmeden tapuyu almadan 2 sene sudan ucuza kiraliyorlar

biz 4 erene , 4 serdara , selcuk buraka omurluk sozlesmeler , donk ,hayrovic, cavandalara para akitiyoruz

mustehak bence sevgili dursun baskaninizin yaptiklarindan sonra bize bu husranlar

ironi yapiyon galiba, genel kurul uyesiyim diye geziyon ya cikip konusacak adam sensin biz degiliz. Mustehak varsa genel kurul uyelerine musrehak taraftardan kimse dursuna bayilmiyor bayilan sizlersiniz ki cikip bir elestiri dahi yapabipme cesaretiniz yok.

edit

Moderatör tarafında düzenlendi:
ironi yapiyon galiba, genel kurul uyesiyim diye geziyon ya cikip konusacak adam sensin biz degiliz. Mustehak varsa genel kurul uyelerine musrehak taraftardan kimse dursuna bayilmiyor bayilan sizlersiniz ki cikip bir elestiri dahi yapabipme cesaretiniz yok.

ben bu islerle ugrasmiyorum diye onca uye de bos durmasin , burada bir ben varim diye bana odaklanmayin ,binlerce uyesi var klubun .

stadyumdaki lutfen 15 saniyelik protesto disinda 2 senedir cit cikmiyor ,herkes forumda sahin ama herkes ua nin eline bakiyor halen ne zaman elestirecekler diye bagiracaklar diye

GS uyesi ile seyircisi ile yonetimi ve futbolcusu ile bitmis durumda ,kimse kendini soyutlamasin

Şu Sinan denen gevşek benim bı çıkarım yok banane dedi daha ne muhattap alıyorsunuz bunu postalayın gitsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Besiktas ile arena'da
Fener ile arena'da
Osmanli ile arena'da

Basaksehir ile deplasmanda
Trabzon ile deplasmanda
Antalya ile deplasmanda
Bursa ile deplasmanda

Zor maclar bizi bekliyor

Zorda olsa yeneriz tinercileri mubarek barca yaptiniz tinercileri la ligimiz kalitesiz berbat bi ligimiz var tinerciler milletin gozune barca gibi geliyo

Üst Alt