16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat

Dün bu zaman ne güzeldi, haftalar sonra bir maç için heyecandan uyuyamıyordum. Hafta içinde teknik direktör değişmezse umrumda değil bu maç artık. Puan kaybedeceğimiz bir maç olacaktır.
Ben de aynı görüşteyim. Dün ne kadar heyecanlıydık şimdi geldiğimiz duruma bak. Her türlü olumsuzluğa rağmen tüm rakiplerin sapır sapır döküldüğü bir haftada en kötü döve döve kazanırız diyordum ki Galatasaray'ın karakteristik yapısında bu vardır. Sahadaki ruhsuzlar ayrı kulübedeki iş bilmezler ayrı yönetici dinozorlar ayrı yıktılar bugün bu karakteristik yapıya olan inancımızı...

Önümüzdeki maç da riekerink takımın başında olursa ben de izlemem.

----------Muslera----------
Linnes Semih Ahmet Carole
--------Tolga Hosue-------
Yasin----------------Bruma
--------Poldi---Eren-------

Sneijder yetisirse Eren disari.

Bu macin onemi daha kalmadi, bu hafta sampiyon olmak istemedigimizi acik acik gosterdik tum dunyaya. Ikinci olmak istiyorlarsa tabiki kazanmalari sart.

Kan değişimi olursa bu çöp rize karşısında 3 puan alırız eğer olur da riekerink'le devam ederlerse Rize ağır favori olur :D

Bu macin onemi daha kalmadi, bu hafta sampiyon olmak istemedigimizi acik acik gosterdik tum dunyaya. Ikinci olmak istiyorlarsa tabiki kazanmalari sart.

Bence 2 olmak yerine 3 ü tercih ederler 2 nci olanlar sezonu kamp dönemini 1 ay önce açacağı için ellerinden geleni yapar 3 ncü yaparlar sonra da o kalan 1 ay da götle bir yerlerini büyütürler :eek:ley:

Muslera
Linnes...Chedjou...Ahmet...Carole
Dejong...Tolga
Yasin...Sneijder...Bruma
Eren/Podolski

a4e84b6b86e6a03fae8e8607b44bbc51.jpg

Bugün gördük 3-5-2 ye döndüğümüz de direk performansımız 10 kat civarında arttı 3-5-2 de kanat oyuncularından 1 i kesin bruma olmalı çünkü golde olsun golden önce olsun tam bir chelsea'li moses görevini yaptı topu aldı yardı geçti ortayı patlattı ve orta açıldığı zaman ne kadar tehlikeli olduğumuzu gördük diğer kanatta Rodrigues/Linnes/Sinan/Yasin arasında performansa göre o bölgeye monte ederim

Ayrıca Carole sol stoper bölgesinde denemek lazım eldeki semihten ve hakandan %100 iyi olacağı kesin bence bu sistemi denemekten zarar gelmez tam tersi etkilerini görmek lazım ama sağ ve sol tarafta oynayacakların kondisyonu baya fazla olmalı bruma da o var da diğer taraf için büyük soru işareti :D

Tudor olsaydı şu kadroyla ne canlar yakardı

-------------------Muslera----------------------
--------Ahmet---Chedjou---Carole------------
Bruma--Selçuk--D.Jong--Sneijder--Rodrigues
--------------Eren-------Podolski--------------

Son düzenleme:
Bu maç %80 beraberlik %20 Galatasaray galibiyeti olarak görünüyor, klasik Türk senaryosu aman Türk futboluna göre.

FB 3 puan alırsa haftaya Galatasaray kazanır, FB yine puan kaybederse berabere biter bu maç.

Skor olarak da 1-1 veya 2-2 çok mantıklı görünüyor. Galibiyet skoru da 0-1

Üst Alt