16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat

22969.jpg

yeni hocamızla basıp geçsek ne güzel olur be
azda olsa var olan şampiyonluk ümitlerimiz bir anda yeşermeye başlar

Bjk Akhisar'a puan kaybetmez bence çok zor.Biz de hadi oldu da bu maçı aldık.Yetmedi derbiyi de aldık.Puan farkı 2 ve sonraki hafta Antalyaspor deplasmanı.Orada bir puan kaybetsek derbi galibiyetinin neredeyse hiçbir anlamı kalmıyor.

İşimiz çok zor doğrusu,Kayseri maçında sadece 3 puanı değil sezonu da kaybettik gibi görünüyor.

Bjk Akhisar'a puan kaybetmez bence çok zor.Biz de hadi oldu da bu maçı aldık.Yetmedi derbiyi de aldık.Puan farkı 2 ve sonraki hafta Antalyaspor deplasmanı.Orada bir puan kaybetsek derbi galibiyetinin neredeyse hiçbir anlamı kalmıyor.

İşimiz çok zor doğrusu,Kayseri maçında sadece 3 puanı değil sezonu da kaybettik gibi görünüyor.
5-6 maclik seri yapmak lazim ki imkansiz ,antalya ts deplasmanlari var.

5-6 maclik seri yapmak lazim ki imkansiz ,antalya ts deplasmanlari var.

Bu takım 3 maç üst üste kazanamaz önümüzde ki 10 maçta.

Rize (D)
Beşiktaş
Antalya(D)
G.Birliği
Trabzonspor(D)
Adana
Başakşehir (D)
Fenerbahçe
Bursa(D)

Burayı en fazla 4 puan kayıp ile geçmek zorundalar. O kayıplarda Trabzon ve Antalya olabilir direkt rakiplerimiz değil.

Bu takım 3 maç üst üste kazanamaz önümüzde ki 10 maçta.

Rize (D)
Beşiktaş
Antalya(D)
G.Birliği
Trabzonspor(D)
Adana
Başakşehir (D)
Fenerbahçe
Bursa(D)

Burayı en fazla 4 puan kayıp ile geçmek zorundalar. O kayıplarda Trabzon ve Antalya olabilir direkt rakiplerimiz değil.

Tudor ile yeni bir hava yakalarsak neden olmasın herşey hocada bitiyo.

Belki kızacak arkadaşlar olabilir de,Albayrak çıksın gelsin yine takım ruhunu takımdaşlığı güçlendirecek şeyler yapsın bu takım Riekerink'le bile şampiyon olabilir.

Rikerink'le hiç bir cacık olmaz.

Ne taktik biliyo ne oyuncu değişikliği biliyo. Oyunu okuma sıfır, + takıma hava topu yan top çalıştırması yapmıyo. Kornerden gelen her top penaltı gibi tehlikeli. Ben böyle rezalet taktik bilgisi sıfır bir hoca uzun zamandır görmedim.

Rikerink'le hiç bir cacık olmaz.

Ne taktik biliyo ne oyuncu değişikliği biliyo. Oyunu okuma sıfır, + takıma hava topu yan top çalıştırması yapmıyo. Kornerden gelen her top penaltı gibi tehlikeli. Ben böyle rezalet taktik bilgisi sıfır bir hoca uzun zamandır görmedim.

Hamza çok mu biliyordu,ite kaka gaz maz derken şampiyon olduk.Bu takımda o gaz da yok ruh da yok.Taktik teknik eksiklikler ruhsuzlukla da birleşince Kayseri gibi mağlubiyetler kaçınılmaz.

Üst Alt