16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat

Ha bu takim sapiyonda olabilir besiktas bibakmissin ustuste iki mağlubiyet neye ugradigini sasirirsiniz bosa sovmemek gerekir ama ben inanmiyorum. Hamza bali gibi bir bal olmali hatta daha fazlasi olmali.
Usuyoruz melo

1448061297700.jpg

Akla gelebilecek hertürlü puan kaybının ilk sorumlusu bu adamdır. Bu adam hangi takımın başına geçerse geçsin o takım top yapmaz, oyun oynamaz

Ha bu takim sapiyonda olabilir besiktas bibakmissin ustuste iki mağlubiyet neye ugradigini sasirirsiniz bosa sovmemek gerekir ama ben inanmiyorum. Hamza bali gibi bir bal olmali hatta daha fazlasi olmali.
Usuyoruz melo

bunlar sadece hayal bence kargalar bizim mac harici kolay kolay puan kaybetmezler hatta bizim macta bile puan kaybı olmasın diye mete vb hakem bekliyorum

Yok degilim ama sen Galatasaray TD si isen ligde 8 defansif oyuncu ile oynamamalisin, karsindaki Madrid veya nebilim Barca degil ligin 15. si olan Rize!
Rizeye 8 defansif oyuncu ile oynayan FB veya BJK yi 11 defans ile cikar o zaman :S
Ya hocam böyle garip futbol görüşü mü olur bir takım 11 defansif mentaliteli adamla bir takıma 6 tane de atar veya 4 tane forvet 3 tane ortasahayla çıkıp 5 de yiyebilir burada mühim olan hocanın futbol görüşünü analiz edebilmektir.

Tolga cidden bu takımın ilk opsiyonu olamaz hatta ben asla 3 m€ verip transfer etmezdim

Bir de 2 m€ alıyor gönderemezsin de kimse almaz o maaş yüzündenü

Selçuk zaten ölü bence De Jong Selçuk'tan bile beter

Böyle kötü orta saha olursa her takıma karşı madara olabilirsin normal bu

BJK'ın herhangi bi 2 ortasahası bizde oynasa Tolgay,Veli,Atiba,Talisca,Oğuzhan hiç farketmez hepsi fark yaratır. De Jong-Selçuk-Tolga ile sezona başlamak = İNTİHAR

Tolga
Josue
De Jong
Eren
Serdar
Cavanda
Ahmet
Rodrigues

Serdar haric hic biri ilk 11 oyuncusu degil malesef

aynen olay kisaca bu.

hic biri ilk 11 oyuncusu degil (bence serdar bile ilk 11 oyuncusu degil). hatta cogunun kadroda bile olmamasi lazim ama biz milyonlar doktuk.

bu arada uber oyuncu emrah bassani unutmussun kardes.

cok iyi oldu reisi almamiz. kac tane mac cevirdi reis.

Bu takımı Anadolu takımlarından ayıran 3-5 oyuncu var; Podolski, Muslera , Sneijder, Bruma... Bunlardan bazısı olmayınca olmuyor... Kaliteli bir ekip yok ortada, normal sonuc

Usuyoruz melo

kargalar burdan bırakmaz artık. ha dediğin olsa dahil diyelim yarın bi mucize oldu akhisar bjkyi yendi veyahut berabere kaldı biz güven vermiyoruz bu takımla winner karakterimizi konusturamayız.

Yalnız bu maçta da golümüzü vermediler
Her hafta 1 golümüzü yiyorlar alışkanlık oldu bu

Hakkımızı savunacak yönetim yok ama işte sorun bu
Bu yönetimin derhal defolup gitmesi lazım

Yalnız bu maçta da golümüzü vermediler
Her hafta 1 golümüzü yiyorlar alışkanlık oldu bu

Hakkımızı savunacak yönetim yok ama işte sorun bu
Bu yönetimin derhal defolup gitmesi lazım

belki maçı haketmedik ama nedense bunların üzerine gidecek tek br yöneticimizde yok

o gol verilmiş olsa çok farklı şeyler konusuyorduk.

Üst Alt