16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat

Gecen yilki mac icin soyledim, bu sene neden yatalim ,henuz ikincilik sansimiz varken

gecen sene tercih kullanma sansimiz vardi , avrupa cezasi icin kupa opsiyonu vardi , fener iyice coksun diye biz bu haldeyken sampiyon olmasinlar istedik , normaldir

Geçen yıl Fener'le Bjk kafa kafaya gidiyordu bizim 5. lik dışında hiçbir iddiamız yoktu,o bir nebze olsun anlaşılabilir ancak bu maç için o imayı yapman çok manasız bence.

Geçen yıl Fener'le Bjk kafa kafaya gidiyordu bizim 5. lik dışında hiçbir iddiamız yoktu,o bir nebze olsun anlaşılabilir ancak bu maç için o imayı yapman çok manasız bence.

Gecen seneki mac icin yazdim , cunku alintiladigim kisi gecen seneden bahsetmisti

alinti yapmamisim , gokhan in mesajina destek amacli yazmistim , su an hedefler bitmis degil

tamam uzatmayalim gecen seneki mac acisindan yazdim , bir mesaj ustte golden vs bahsedilmisti , tribunde de bu duygu hakimdi o mac , o yuzden aklima geldi yazdim

fb olacagina bjk olsun mantigi vardi gecen yil

Üst Alt