16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat

Şampiyonluk daha gitmedi, varsayalım 7 puan oldu yenersin 4'e düşer. Bakarsın takım 2-3 haftaya çıkış yapar deplasmanda hiç ummadığın skorlar alır. Tudor ilk maçına göre takıma o agrasifliği vermiş. Beşiktaş her maçı kazanacak değil ki onlarda düşüşe geçiyolar.

Hadi en kötü ihtimal şampiyonluktan koptuğunu şu an için sen o derbileri TT arena'da kazanacaksın.

Fener şampiyon olmasın diye isteksiz oynayıp sen o maçı verirsen o adamlar bütün sene bıdı bıdı öterler kafanı mikerler. Sen yen ikisini de derbi performansını geliştir. Fener çat çut yeniyo kadıköy'de sende evinde o korkuyu ver.

Şampiyonluk daha gitmedi, varsayalım 7 puan oldu yenersin 4'e düşer. Bakarsın takım 2-3 haftaya çıkış yapar deplasmanda hiç ummadığın skorlar alır. Tudor ilk maçına göre takıma o agrasifliği vermiş. Beşiktaş her maçı kazanacak değil ki onlarda düşüşe geçiyolar.

Hadi en kötü ihtimal şampiyonluktan koptuğunu şu an için sen o derbileri TT arena'da kazanacaksın.

Fener şampiyon olmasın diye isteksiz oynayıp sen o maçı verirsen o adamlar bütün sene bıdı bıdı öterler kafanı mikerler. Sen yen ikisini de derbi performansını geliştir. Fener çat çut yeniyo kadıköy'de sende evinde o korkuyu ver.

İmkansız bence. 4-5 tane mağlubiyet alırız geriye kalan maçlarda.

___________Muslera____________
Sabri___Chedjou__Semih___Linnes
_______de Jong___Selçuk_______
__Bruma____Sneijder____Garry__
___________Podolski____________
Böyle oynarız ve büyük olasılıkla Bjk maçı hükmeder beraberlik koparırız belki.

Tudor ile iyi bir kadro planlaması yapılabilir sezon sonu ama bu yönetim varken çok zor. Sonuçta Dembele'yi "yetersiz" görüp veto eden bir yönetimden bahsediyoruz.

Benim burda olayım dursun çapsızı filan değil aslında. Bazı şuursuzlar hocayı ilk maçından asmaya kalkıyo.
14 maç sonunda duruma göre değerlendirme yaparsın. Takıma olumlu şeyler verdiyse devam edersin sene sonu transfer döneminde de kimse tudor'u konuşmaz.

Taraftar neyin ne olduğunu görür, hocanın gitmesi gerekiyorsa gider zaten nedir bu yaygara ilk maçına çıkan adam için

Benim burda olayım dursun çapsızı filan değil aslında. Bazı şuursuzlar hocayı ilk maçından asmaya kalkıyo.
14 maç sonunda duruma göre değerlendirme yaparsın. Takıma olumlu şeyler verdiyse devam edersin sene sonu transfer döneminde de kimse tudor'u konuşmaz.

Taraftar neyin ne olduğunu görür, hocanın gitmesi gerekiyorsa gider zaten nedir bu yaygara ilk maçına çıkan adam için

Kesinlikle öyle.İnanamadım bazı yorumları okurken.

TFF ligin bu kadar erken kopmasına izin vermez. Muhtemelen bu maçı kazanırız ancak sezon sonu şampiyon olmamız imkansıza yakın gözüküyor maalesef.

yine bir hakem hatasi bam bum ve lig biter.
hakem taraftindan yapilan hatalar artik yeni bir boyut kazandi ama
medya da tik yok.

Bu maç garanti galibiyet puan kaybı sonraki hafta.

Csa5dlQWcAAeh6Q.jpg

Üst Alt