16/17 H:25 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | MS | 18 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:25 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | MS | 18 Mart

Tolga oynamasin isterse Selcuk Sabri Semih denen "3S" olarak nitelendirdigim seytan üclüsü oynasin gikimi cikarmam.

Tolga'yi görmek istemiyorum cok uzun bir süre.

Bu maç gelecek tüm maçlarının kaderini tamamen değiştirecek Antalya Dep, Gençler, Trabzon Dep normalde sanırım riekerinkle olsa 3 de 0 diyebileceğimiz belki gençler maçında 3 puan yazabilecekken olası trabzon galibiyetinde 9 puan'ı hanemize yazarız ve önümüzdeki maçlara daha sağlam ve kendine gelmiş bir takımla kalan 9 hafta da son maça kadar inanılmaz mücadele edebiliriz ama bir seri yakalarsak takım özgüven patlaması ve Tudor'un hırsıyla rakipleri birer birer tokatlayacaktır ve boğacaktır sezon sonu da nerede oluruz hep birlikte izleyip görecez :eek:ley:

Avrupa da iddaa oranları 2.55 - 3.40 - 2.75 gözüküyor büyük ihtimal ülkemizdeki oranlar 2.30 - 3.00 - 2.30 gibi bir oran çıkartabilir bakalım oran kaç olacak :D

Bu akşam oynanacak Akhisar - Trabzon maçı kart sınırı;

Onur
Akbaş
Uğur
Yazıcı
N'Doye
Rodallega

Dikkat ile izliyoruz.

Trabzonspor formda, yeni stat filan, zor mac olacak. Cok kolay gol yiyoruz, yine cok zorlaniriz.

Tudor´un taktik bilgisine güvenmek istiyorum ve Genclerbirligi macinin ilk yarisi gibi bir oyun oynamamizi ümit ediyorum.

Kaybettigimiz puanlari telafi etmek acisinda Trabzonspor, Fenerbahce ve Basaksehir maclari asiri önemli.

Az da olsa ümitlenmek icin o da yani.

Podolski
Bruma-Sneijder
Rodrigues-Selçuk-Josue-Yasin
Carole-Chedj-A.Çalık
Muslera

Şöyle bir kadro trabzon karşısında çok iş yapar bence. Trabzonun direncini kırar 3 fark atar.

Üst Alt