16/17 H:25 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | MS | 18 Mart - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:25 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | MS | 18 Mart

Kilit maç. Aslında kolay bir maç Trabzon top fln oynamıyor, klasik basının Ersun şişirmesi var yine.

Ama biz kolay maçları kazanamıyoruz orası da var.

Kazanamazsak lig tamamen biter, FB geçer ve bir daha vermez 3. sırayı. Arena'da FB zaten yenecek bizi.

Beşiktaş vallahi görürsünüz tekliyecek öyle geçen seneki gibi rahat şampiyon olamayacak
Başahsehir desen öyle şampiyonluğu koparıp alabilecek bir kadro veya tecrübesi yok

Hani görürsünüz önümüzdeki 10 hafta içerisinde kesinlikle iki takımda sağlam puan kayıpları yaşayacak

Hea biz şampiyon olabilir miyiz zor çok zor hemde

Ama trabzon fener ve başakşehir maçlarını kayıpsız geçdiğimizi düşünürsek

Tudor'un hırsı ve enerjisi+muslera-sneijder-selçuk-poldi gibi adamların winner karakteri-taraftar desteğinide arkamıza alırsak en azından son haftaya kadar diken üstünde oturduruz bu lowları ve en azından UCL için yarışımız devam eder ...

Beşiktaş vallahi görürsünüz tekliyecek öyle geçen seneki gibi rahat şampiyon olamayacak
Başahsehir desen öyle şampiyonluğu koparıp alabilecek bir kadro veya tecrübesi yok

Hani görürsünüz önümüzdeki 10 hafta içerisinde kesinlikle iki takımda sağlam puan kayıpları yaşayacak

Tudor'un hırsı ve enerjisi+muslera-sneijder-selçuk-poldi gibi adamların winner karakteri-taraftar desteğinide arkamıza alırsak en azından son haftaya kadar diken üstünde oturduruz bu lowları ve en azından UCL için yarışımız devam eder ...

Şu boldladığım kısım neden çok önemli Kayseri ve Beşiktaş maçlarında işlemedi renktaş,daha doğrusu bu sezon genelinde 1 tane kritik maç kazanamadık.Bundan sonrası için hiç iyi bir referans değil bu.

Meteyi verirler diyordum bu maça ama Cücü de olabilir. Sanırım en son Karabük maçımızı çalmıştı.

Tetikçi lazım.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Meteyi verirler diyordum bu maça ama Cücü de olabilir. Sanırım en son Karabük maçımızı çalmıştı.

Tetikçi lazım.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

8. Hafta:Galatasaray 0-1 Trabzonspor-Hakem Fırat Aydınus Podolski'nin düşürüldüğü pozisyonda devam kararı veriyor ama pozisyon penaltı.Olası 1 puanımız güme gidiyor.
13. Hafta:Kasımpaşa 1-2 Galatasaray-Hakem Mete Kalkavan yanlış bir penaltı kararı veriyor ama Muslera kurtarıyor.Gol olsa 2 puanımız haybeye gidebilir.
18. Hafta:Karabükspor 2-1 Galatasaray-Hakem Cüneyt Çakır Yasin'in temiz golünü pozisyonu görmediği için tereddütte kalıyor,bunun için de Karabük'e olmayan bir penaltı hediye ediyor.Maçı da devamında 2-1 kaybediyoruz.Bence o penaltı olmasa o kadar dağılmazdı takım.3 puanımız güme gidiyor.
20. Hafta:Galatasaray 1-2 Kayserispor-Hakem Hüseyin Göçek son dakikada Podolski'nin golünü faul olarak iptal ediyor ama gol temiz.1 puanımız güme gidiyor.
21. Hafta:Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray-Hakem Halis Özkahya Galatasaray'ın golünü ofsayt gerekçesiyle iptal ediyor ama ofsayt yok.2 puanımız daha güme gidiyor.
22. Hafta:Galatasaray 0-1 Beşiktaş-Hakem Bülent Yıldırım Yasin'in yerde kaldığı pozisyonda önce penaltıyı veriyor daha sonra iptal ediyor.Olası 3 puanımız güme gidiyor.

Bjk'ye yapılan kıyakları saymıyorum bile de,9 puanımız resmen gasp edilmiş alenen.O 9 puanın yarısı verilse çok farklı şeyleri konuşuyor olurduk şimdi.

malum güçlerin içimizden geçmek için beklediği maçlardan biri

benim hiç umudum yok bu maçtan zaten,bahardan mıdır nedendir çözemedim ruh halimi

KİMSE ŞAMPİYON OLAMAYACAKMI YANİ

ilginç bir bakış açısı

Üst Alt