16/17 H:30 | Antalyaspor 0-1 Başakşehir | MS | 5 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Antalyaspor 0-1 Başakşehir | MS | 5 Mayıs

Salaklar Rize deplasmanında son dakika golünü yemeseler şuan liderlerdi.hatta bjk-fb maç sonucuna göre de lider bile bitirebilirlerdi haftayı.

febos kargalara koyarsa Dasaksehir sampiyon olur.
Te allam, nelerle ugrasiyoruz. Abv Dursun köpegi.

resized-9886d-a196fad1egegegaaaajpegxG8OGo1d.jpeg

Ulan tam aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık sendromu yaşıyorum.

Bir yandan bu belediye tohumu başarılı olmasın istiyorum diğer yandan da kontrolsüz tinercilerin kontrolü iyice yitirmesi tehlikesi baş gösteriyor.

hep senin yüzünden bunlar tursun

Valla hem bjk nin strese girmesi acisindan hem de fb nin ikinci olamamasi acisindan onemli bir gol

pazar gunu umarim derbi bir sekilde berabere biter , hem bjk nin puan kaybi luksu ikili averaj acisindan kalmaz

hem de fb ikincilik yarisinda 2 puan gerilemis olur

bjk sampiyon olamasa muthis olur ama olacaklarini dusunuyorum ama en azindan fb ikinci olmasin

yarın bjk berabere bile kalsa fark 1 maça iner. yarış ilginç bir hale geldi ama yinede bjk şampiyon olur bence.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basaksehirin attigi golu sezonda 29 haftada kac kez atabildik acaba

adebayor topu dinlendiriyor , bos adama cikariyor , emre aynen bologna macinda umit davalaya attirdigi goldeki pasi 18 yil sonra ayni keskinlikte atiyor ve 4 milyonluk erenden 4 kat daha kaliteli gol vurusu

bunlarin akhisara postaladiklari cikalleshi bile yok bizde

ümit davala muhteşem bi gol - YouTube

Basaksehir hem tinercileri korkuttu hem de zayif rakibi Galatasaray'in Antalya tarafindan yakalanmasini engelledi.

:hat:

Üst Alt