16/17 H:30 | Antalyaspor 0-1 Başakşehir | MS | 5 Mayıs - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Antalyaspor 0-1 Başakşehir | MS | 5 Mayıs

Artik ilk 5 disi kalma riskimiz kalmadi bu sonucla , ts de gecen hafta kendi sahasinda puan kaybederek bence bizi yakalama sansini kacirdi cunku hem basaksehir hem fb ile maclari var

ikinci de olamayiz artik , ama fb yi gecip ucuncu olabilirsek ve zor ama basaksehir kupayi alabilirse on elemesiz avrupa ligine kaliriz , bunu da pek istemiyorum , beyzadeler uzun uzun tatil yaparlar
diye

Antalyaspor 3
Başakşehir 0

87d697cbb42fa7bda2e8428135699d88.jpg

Çok iyi oldu bu sonuç, 10 numara 5 yıldız. Başakşehir ya da Beşiktaş'ın şampiyon olması beni fazla ırgalamaz. Ben sonuca bize olan yararı üzerinden bakarım. Birincisi Antalyaspor, Lig 4.lüğü mücadelesinden bizim için potansiyel bir tehlike. Bazıları Antalyaspor'un bizi geçip geçmemesinin hesabını yapmayı bir utanç olarak görebilir ama zirvenin uzağında kaldık diye ligi tamamen boşlamayıp seneye Avrupa'ya katılmamız gerek. O açıdan Antalyaspor'u da Trabzonspor'u da hesaba katmalıyız. İkincisi, Fenerbahçe bu sene ligi ilk 2'de bitirmemeli. İlk ön elemede zaten seribaşı olacaklar, sonraki elemede de seribaşı olma ihtimalleri var. Kura şansıyla es kaza Şampiyonlar Ligi'ne katılırlarsa bu, onlar için müthiş bir gelir olur ve UEFA kıskacından kolayca sıyrılıp düze çıkarlar. Ve son olarak Fenerbahçe'den 4 puan gerideyiz ama hala onları geçme ihtimalimiz var. Fenerbahçe'nin fikstürü zor, Beşiktaş ve Gençlerbirliği deplasmanları, Antalya ve Trabzon maçları var. Bizim zor deplasman kalmadı. İçerideki maçlar da öyle zor rakiplere karşı değil. Ligi Fener'in üstünde bitirsek fena mı olur yani? Beşiktaş'ın bu akşamki sonuçtan sonra Fener maçına daha bir agresif asılacağını düşününce oldukça iyi bir sonuç çıktı bu akşam.

Fb finansal acidan zor durumda , uefa denetimindeler ,bu yuzden sampiyonlar ligine katilma olasiliklari dahi olmamali

mac eksigi ile 7 puan gerideler ama olsun yine de 4 e dusmesi iyi olmaz, 6 da kalsin en guzeli

fb yi gecmemiz cok onemli degil ama fb yi gecersek de basaksehir kupayi alirsa on eleme oynamiyoruz

diger ihtimallerde ya 2 ya da 3 on eleme oynayacagiz

Özeti izledim de Adebayor ne depar atmış ordaa helal olsun,sezon başı kampıyla eski günlerine döner,gelecek sezon çok daha verimli olur.
Belözoğlu'da bizim tüm orta sahaları top diye oynar bu yaşında.

Üst Alt