16/17 H:31 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | MS | 14 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:31 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | MS | 14 Mayıs

Alanya deplasmanı kritik onu alırsak 3. oluruz bence ama 4.lük daha iyi sezonu erken açsınlar tatil yapmasınlar Tudor canlarını çıkarsın

Antep bu maçı alır adamlar küme düşüyor bizimkiler gezmeye gitmiştir oraya zaten.
İddia oynasam direk Antep'e basarım.

Bu defa almaları lazım artık. Ben bu maçta hakemdi federasyondu şuydu buydu bahane kabul etmiyorum. Çıkacaksın yeneceksin arkadaş. Hakem 2 atsa sen 3 atacaksın. Kurban olduğum Mevla bu hafta verdikçe verdi. Trabzonspor hiç hesapta yokken Adana'da cörtledi, Fener kaybetti. Artık bundan sonra kazanma vakti. Ben iddia ediyorum biz kalan 4 maçta 12 puan alırsak ligi 3.bitiririz. Fenerbahçe 3 maçta 7 puan alamaz. Ligi Fenerbahçe'nin üstünde bitirmenin hem sezonu daha geç açma hem de psikolojik üstünlük bakımından önemi var bence.

Bu defa almaları lazım artık. Ben bu maçta hakemdi federasyondu şuydu buydu bahane kabul etmiyorum. Çıkacaksın yeneceksin arkadaş. Hakem 2 atsa sen 3 atacaksın. Kurban olduğum Mevla bu hafta verdikçe verdi. Trabzonspor hiç hesapta yokken Adana'da cörtledi, Fener kaybetti. Artık bundan sonra kazanma vakti. Ben iddia ediyorum biz kalan 4 maçta 12 puan alırsak ligi 3.bitiririz. Fenerbahçe 3 maçta 7 puan alamaz. Ligi Fenerbahçe'nin üstünde bitirmenin hem sezonu daha geç açma hem de psikolojik üstünlük bakımından önemi var bence.

3 yada 4. bitirmenin bi farkı var mı? iki sıralamada zaten öneleme oynuyor diye biliyorum

taptap

Rahat bi galibiyet bekliyorum
ImageThumbnail2.aspx

3 yada 4. bitirmenin bi farkı var mı? iki sıralamada zaten öneleme oynuyor diye biliyorum

taptap

4. olan bir eleme turu daha fazla oynuyor. Atıyorum 3. olan 3. ön elemeden başlıyorsa 4. olan 2. ön elemeden başlıyor. Bu durumda 4. bitiren sezonu daha erken açmak durumunda kalıyor. Ben bizimkilerin daha az tatil yapmasını isterim ama yine de ligi FB'nin önünde tamamlamayı tercih ederim. Zaten bir tur eksik olsa da CL'ye direkt katılacak lig şampiyonundan çok daha önceden açacağımız kesin.

Üst Alt