16/17 H:4 | Akhisar Belediyespor 0-2 Beşiktaş | M.S | 18 Eylül - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Akhisar Belediyespor 0-2 Beşiktaş | M.S | 18 Eylül

Ayni spiker bizi elestirdi dunku macta. Bu bjkden kat kat iyi oynamistik dun. Besiktas 2 yari baski yedi ama akilli oynadilar oldu...

Turkiye A'dan Z'ye Galatasaray dusmani olmus arkadas

Sent from my iPhone using Tapatalk

buz gibi faul balıklama daldı topla zerre alakası yok mudatın önüne set çekti. mudatın faulü almak istemesi faul olduğu gerçeğini değiştirmez

Adam atlarken en ufak müdahale almadı gibi geldi bana. Atladıktan sonra iki ayağını yerden kesmişken tosic'in koluna ayağını taktı. 1 kere izledim tekrar izlemek lazım

Bizim maçta müthiş oynamıştı.

Bize karsi zaten millet cosuyor
Hirstan. Kayseri 10 kisilik fenere karsi atak bile yapmazken bize karsi tum cirkefliklerini yaptilar. Rize dun hirstan cimleri
Isiracakti...

Ilginc isler oluyor. Boyle basit seylere girecek adam degilim normalde ama bariz sekilde belli oluyor

Son düzenleme:
Burda bazıları gökhan inlere çöp muamelesi yapmıştı. Ben haala keşke biz alsaydik diyorum

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Federasyon üyesi bile çıkıp en çok hakkı yenen takım Beşiktaş demişti ve aynı adam Galatasaray'ı sevmiyorum diye açık açık utanmadan söylemişti. Tam olarak hatırlamıyorum kimdi bir programda söylemişti sanırım ve federasyonda görevli biriydi bu. Durum buyken Federasyondan tarafsız olmasını beklemek saçmalık olur adamlar kendileri açık açık söylüyolar zaten Galatasaray'ı sevmediklerini. Galatasaray başarıları kendi kazanır bu yıllardır hep böyle oldu Meireles'in 13 maçlık cezasını 4 maça indirirler. Ünal Aysal yabancı kuralı kalksın derken kesinlikle olmaz planlı şekilde yabancı sayısı düşecek diyip Fenerbahçe'nin avrupa cezası bitince sınırsız yabancı kuralı koyarlar. 2 yıldır Beşiktaş'ı acayip kolluyorlar penaltıları hiç düşünmeden çalıyorlar Beşiktaş'a daha dün 2 net penaltımız verilmedi üstelik kendi sahamızda ve taraftarın çok olduğu maçta.

Tolunay Kafkas gibi çapsız hocalar nasıl yıllardır barınıyor şu ligte arkadaş.. Taliscayı kontrol altına almak bu kadarmı zordu? 2 kere uyarı geldi, 3te gol oldu.. Ne biçim hocasın yahu...

Dünden bugüne olanlara da bir bakalım. Attığımız penaltı dışında 2 penaltımız, rakibe 1 kırmızı verilmedi. Carole'ün ceza alanına girdiği son derece temiz pozisyona faul çalındı. Tosi c de net kırmızı olan pozisyonda yırttı.

Haftaya derbiye çıkacağız.

geçen hafta canerin yaptığı penaltı verilmedi,maçın gidişatına etki edildi.bu hafta tosice kırmızı çıkmadı.bunlar 2006 yılındaki fenerbahce gibiler.rize maçında verimeyen penaltılarımızı,verilen saçma kararları da düşünürsek beşiktaş şampiyon yapılmaya çalışılyo.netice olarak ağlayacaklar.:redface-13:

geçen hafta canerin yaptığı penaltı verilmedi,maçın gidişatına etki edildi.bu hafta tosice kırmızı çıkmadı.bunlar 2006 yılındaki fenerbahce gibiler.rize maçında verimeyen penaltılarımızı,verilen saçma kararları da düşünürsek beşiktaş şampiyon yapılmaya çalışılyo.netice olarak ağlayacaklar.:redface-13:
Tam şampiyonluğa inanıyordum ki bu talihsiz mesajı gördüm.

Forumda bazıları Tunay capsizinin Tolga dan iyi topçu olduğunu bu yıla damgasını vuracağını söylemişti oyuna girdi adını bile duymadık o derece.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt