16/17 H:4 | Akhisar Belediyespor 0-2 Beşiktaş | M.S | 18 Eylül - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Akhisar Belediyespor 0-2 Beşiktaş | M.S | 18 Eylül

Ben hakemlerin taraf tutmaktan ziyade gerçekten salak olduklarını düşünüyorum. Soner 'in de kaç tane sarı kartı vardı mesela atılmalıydı onları vermedi, Tosic 'in kırmızı verilmedi. Hakemleri konuşmak yersiz. Bugün Akhisarı doğrar, yarın beşiktaşı doğrar, bugün bizi doğrar, yarın bizim rakibimizi doğrarlar. Çünkü birini kayıracak hakemde biraz zeka belirtisi olur bunlar topyekün gerizekalı.

bu kargalar fenerden de beter adamların üç katı taraftar sayısına sahibiz istatistiki açıdan bizim yarı başarımıza sahip değiller adamlarda ki ego barça da yok :) ama bu sene yeni 7 yıllık şampiyonluk özlemi resmen başladı onlar için çünkü lion king returns :) taka tak zımtak zımtak galatasaraylılar çok azgın !! İşte Galatasaray - Pupa Yelken - YouTube

ne ise bjk'nin yorulacagı günler gelecektir.

birde bjk'yi su anda tek basına tasıyan topcu talisca. resmen üzerine takım kurdular ve oda geregini yapıyor.

haftaya işimiz zor. bjk bize oranla daha hızlı oynayan ve kanatlarını daha etkili kullanabilen bir takım. her oyuncunun extra oynaması şart. birde bjk'nin stoperleri arıza, eren'e bol bol şişirmek gerekiyor.

Benfica ile ŞL maçı sonrası 4 sezondur kazanamadıkları Akhisar deplasmanından Oğuzhan olmadan güle oynaya 3 puanla döndüler. Siz hala kötü oyun falan demeye devam edin. Bu zeminde kim iyi oyun oynayabiliyor söyler misiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben hakemlerin taraf tutmaktan ziyade gerçekten salak olduklarını düşünüyorum. Soner 'in de kaç tane sarı kartı vardı mesela atılmalıydı onları vermedi, Tosic 'in kırmızı verilmedi. Hakemleri konuşmak yersiz. Bugün Akhisarı doğrar, yarın beşiktaşı doğrar, bugün bizi doğrar, yarın bizim rakibimizi doğrarlar. Çünkü birini kayıracak hakemde biraz zeka belirtisi olur bunlar topyekün gerizekalı.

evet Nazifoğlu nun dediği gibi taraflı değil yetersizler

Niye güceneyim? Rakibini küçümsemek rakibine yapacağın en büyük iyiliktir. Eğer Bjk bizi küçümserse ki sosyal medyadaki taraftar mesajları onu gösteriyor, bedelini öderler. Bizde kimseyi küçümsemeden işimize odaklanmalıyız

Gökhan inler iş yapıyor bizim tolganin yanına çok iyi giderdi. Burda az gomulmedi adam

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bjkliysem sen benden çok daha Bjklisin. Adın Sergen bir kere daha ötesi yok. Transfer dönemi hepimizin hafızasında zaten

Bu bjk bizi 8 0 yener COK NET

Mükemmel bir takim kusursuz

Messi talisca
Atiba busquets
Oguzhan iniesta
Cenk cavani
Abubakar drogba
Tosic pique
Fabri ve tolga neuer
Caner lahm
Senol mourinho