16/17 H:4 | Kasımpaşa 1-5 Fenerbahçe | M.S | 19 Eylül - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Kasımpaşa 1-5 Fenerbahçe | M.S | 19 Eylül

Yalniz fenerin fikstur havaya girsin diye ayarlanmis

Ilk 4 hafta istanbul disi takim yok , sonraki deplasman fenerin kumasi antep

Bizede 4. Hafta taraftarimizla oynamak nasip oldu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kasimpasayi yendigimizde bize sikeci diyen Ahmet Cakar su mac hakkinda bir yorum bile yapmaz

Boyle duzeni sevsinler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Osmanlı maçı banko puan kaybı.Böyle 2-3 maçlık serilerle ancak 3. olmaya oynarlar.Fener'in şampiyonluk potasına girmesi için sağlamından 7-8 maç kazanması lazım minimum.

Haftaya da kazanırlar son peş peşe içeride dışarıda dişli takımlar var; Osmanlı,Alanya,Konya,Karabük buradan en kaz halinde çıkabilirler en iyi ihtimal iki maçta banko puan kaybederler ardından Akhisar deplasmanı. Daha sonra peşpeşe iki iç saha maçı Galatasaray-Beşiktaş.

Eğer toplanamazlarsa şu maçlar sonunda hala 13-14. sıralarda dolaşıyor olabilirler. Şurada banka 3 puan yazılabilecek 2 maç ya var ya yok

Haftaya da kazanırlar son peş peşe içeride dışarıda dişli takımlar var; Osmanlı,Alanya,Konya,Karabük buradan en kaz halinde çıkabilirler en iyi ihtimal iki maçta banko puan kaybederler ardından Akhisar deplasmanı. Daha sonra peşpeşe iki iç saha maçı Galatasaray-Beşiktaş.

Eğer toplanamazlarsa şu maçlar sonunda hala 13-14. sıralarda dolaşıyor olabilirler. Şurada banka 3 puan yazılabilecek 2 maç ya var ya yok

Skor odaklı konuşmaya gerek yok diye düşünüyorum,yanıltmasın bu maç,her halükarda Fenerbahçe bizim şampiyonluk yolundaki rakibimiz olamayacak bence bu sene.İlk 3 haftada kredilerinin üçte birini kullandılar çünkü.Hala da umut vermiyorlar.Kasımpaşa ligin en zayıf ekiplerinden biri öyle veya böyle.

Skor odaklı konuşmaya gerek yok diye düşünüyorum,yanıltmasın bu maç,her halükarda Fenerbahçe bizim şampiyonluk yolundaki rakibimiz olamayacak bence bu sene.İlk 3 haftada kredilerinin üçte birini kullandılar çünkü.Hala da umut vermiyorlar.Kasımpaşa ligin en zayıf ekiplerinden biri öyle veya böyle.

Kasımpaşa küme düşer zaten. Toparlansa da bu sezon Fener'in şampiyon olabileceğini düşünmüyorum. maksimum 4. olurlar bence

An itibariyle fenerliler
a9c0e66bc42e6a67981b74877a568fff.jpg

Üst Alt