16/17 H:4 | Kasımpaşa 1-5 Fenerbahçe | M.S | 19 Eylül - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Kasımpaşa 1-5 Fenerbahçe | M.S | 19 Eylül

fb'den bi cacık olmaz. gecen sene gökhan-caner vardı, bu sene onlarda yok.

lens'i simdiden takıma küstürdüler. rvp zaten kafada futbolu bitirmis. emenike-volkan ile mi ligi bizim üzerimizde bitirecekler? ikisindede kafa yok. üst düzey fizikleri ile iş yapıyorlar ama nereye kadar?

bugün fb kasımpasa degilde herhangi bir anadolu deplasmanına gitse patates olurdu. kasımpasa en iyi zamanında da fb'ye yatıyordu bugünde yattı.

Maci izlemedim de Lens'le ilgili ne oldu acaba?

Kasımpaşa tam bir köy takımı sanki fener paf takımı ile oynadı bu kadar aciz futbol görmedim bizim tabelacı medyamız biraz feneri gazlar feyenort gazını alır osmanlı da çocuğu koyar koyun fb aziz istifa diye toplanır 3 5 kişi boğanın oraya gidip orgazm olur

bırakın 5 atsınlar Kasımpaşa 1.lig seviyesinde bir takım hatta 1.ligde ilk 6 yapamayacak bir takım olmuş devre arası transfer yapmazsa lig sonuna kadar 25 puan zor alır fenerden de bir cacık olmaz bu fener deplasmanda kimseyi yenemez bundan sonra

Advocat iyi isler yapıyor tespitleri çok doğru geldiğinden beri tam ivme kazandı , yabancılardan faydalanmasıni biliyor.fener gol rekoru kıracaktir. Advocat ı gectigimiz senelerde almadık diye çok diz dovecegiz.

Not : maçı izlemedim ama bir takimi küme düşme potasından alıp şampiyonluğa oynatıyorsa net iyi hocadır, efsanedir

sent by note ????

mahmut uslunun basına güneş geçmiş heralde

" tff ve hakemler anlamadığım bir şekilde beşiktaş'ı kolluyor. geride kalan haftalarda beşiktaş'a 3 kırmızı kart çıkmalıydı. akhisar maçında da tosic atılmalıydı. ama o oyuncu şimdi galatasaray derbisinde oynayacak."

"fernandao'yu satıp eren derdiyok'u almayı çok istedik. başkanı zor ikna ettim ama geç kaldık. başaramadık."

Advocat iyi isler yapıyor tespitleri çok doğru geldiğinden beri tam ivme kazandı , yabancılardan faydalanmasıni biliyor.fener gol rekoru kıracaktir. Advocat ı gectigimiz senelerde almadık diye çok diz dovecegiz.

Not : maçı izlemedim ama bir takimi küme düşme potasından alıp şampiyonluğa oynatıyorsa net iyi hocadır, efsanedir

sent by note ������������������������

hmmm..:smile-99: bu mesajda bir bit yeniği var?..

Süper sonuç. Bunlar şimdi kendilerini mükemmel sanacaklar, Volkan da 2-3 basit kurtarış yapmış zaten. Herşey yolunda, ilk 3 hafta hoca/transferler vs adapte olamamıştı, sıkıntı yok.

Üst Alt