16/17 H:6 | Fenerbahçe 92-74 Galatasaray Odeabank | M.S | 13 Kasım - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Fenerbahçe 92-74 Galatasaray Odeabank | M.S | 13 Kasım

Maç sonunda "ama onların bütçesi bizden iyi normal sonuç diyenler" doluşur. Ergin Ataman ile Sinan da fbyi tebrik ederler biter gider.

Hocam iyisin hoşsun ama şu uzun olayında ciddi manada iyi seçimlerin yok domine eden uzun lazım içeriden oynamadan 3 sayı üzerine maç kazanmak zor oluyor. Emir batırdı. Micov keza ayni ve uzunlarımız çok çok kötü oli maçında gördük halimizi 20 ribaund fark yedik zorla 2 sayı ile kazandık ki daye o gün yanıyordu. Yenilmek zoruma gitmiyor. Ama biraz kalıplı ve içeriyi biraz kapatan bir uzun al hocam.

Bizimkiler daha ellerinde topu tutuyoruz. Kapattim zaten sevmiyorum basketi ama Galatasaray olunca izliyorum iste

Sent from my iPhone using Tapatalk

Boyle rezil 3. ceyrek olur mu ya??? Ha bire ucluk pesindeyiz. Pota altina adam gibi bir uzun bulmak zor muydu sezon basi?? Oyun kurucu da yok. En onemli 2 bolge yok...

Sağlam bir uzun ve iyi bir oyun kurucu bulamazsak bu sene çöp olur.
Sinan topu getirip ilk pası verene kadar 10-12 saniye geçiyor.

Hakemler desen zaten şikecilerin oyuncağı olmuş.
Bu şartlar altında bu yarışta olmanın bi anlamı yok.

Futbol dışında tüm branşlar dan çekilmek bizim için daha hayırlı

SARI KIRMIZI!

Bu takıma bir tane bile oyuncu almak haramdır. Takım komple değişmeden bu takımdan hayır gelmez. Başta hoca gitmeli. Zaten bütçe de aşıldı. Oyuncu alacaklarsa bayan takımına alsınlar. Aslanlar gibi mücadele ediyor onlar.

Üst Alt