16/17 H:6 | Fenerbahçe 92-74 Galatasaray Odeabank | M.S | 13 Kasım - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Fenerbahçe 92-74 Galatasaray Odeabank | M.S | 13 Kasım

Ergin Ataman'a ekiden üzülüyordum her fener deplasmanında tezahürat yediği için. Artık hiçbir şey hissetmiyorum. Umarım sezon sonunu göremez. Maç bitiminde fbyi yine tebrik etmekten geri kalmaz umarım.

s
bu ne pesimistlik arkadas

f07c94948c6a39acc835426b9fbe2f81.gif

Oyun bir kenara Obra'nın Melih'e anons yaptırmasına hakemlerin bir şey yapmaması büyük şerefsizlik.Hakemler 3 kere anons yapınca ertesi maç seyircisiz oluyor.Oyuncu veya başkan yaptı mı etkisi olmuyor diye biliyorum.

Basketbol gibi rating' i yüksek bir spor dalında ezeli rakibinin bütçesinin çok altında bir bütçe ile sezona başlamaya yönetimin hakkı yok. Bulup buluşturacaksın ve denk bir bütçeyle, denk bir kadroyla rakibinin karşısına çıkacaksın. Yapamıyorsan da çekip gideceksin!

Fark acildi, hakemler rahat rahat lehimize dudukler, teknik fauller... Komedi ya. Hep ayni senaryo. Hani bakin sizin lehinize de calistik demek icin. Adam gibi takim kurup sunlari surada opemediniz gitti.

Hoca kadro bu sene olmadı 2 yerde tüm eurolig kalitesinin çok çok altındayız. Uzun ve oyun kurucumuz yok. 2. Seçenek bile olamayacak oyuncular bizim uzun ve oyun kurucu rotasyonumuzda as konumdalar. Diebler Efes'te tutmadı emir Darüşşafaka'da bile tutmadı. Uzunlar desen keza aynı dentmon ne iş yapar anlamadım uzaktan sallamaktan başka

Hedef maçımız değildi diyen adamı o demeçten sonra takımda tutuyorsan herşey müstahak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt