16/17 H:8 | Beşiktaş 3-0 Antalyaspor | M.S | 23 Ekim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Beşiktaş 3-0 Antalyaspor | M.S | 23 Ekim

Gerçekten özellikle son 2 yıldır neredeyse tüm hakemlerin tinercileri çok net şekilde maçın gidişatını hatta skorunu sonucunu değiştirecek şekilde kayrıldığını farkeden birtek ben değilim galiba

Gerçekten özellikle son 2 yıldır neredeyse tüm hakemlerin tinercileri çok net şekilde maçın gidişatını hatta skorunu sonucunu değiştirecek şekilde kayrıldığını farkeden birtek ben değilim galiba

Sadece son 2 yildir degil . Son 2 yildir cok goze batmasi takimlarinin biraz gecmise gore iyi olup yarisa dahil olmasindan kaynaklaniyor . Bunlar sezon icinde derbi ya da kritik bir macta hakikaten aleyhlerine bir hata varsa onu buyute buyute tum sezon algi operasyonuyla sunmayi iyi bilirler .

Kotulerken zaten zirveden uzak olduklari icin pek onemsemezdik ama bjk ne zaman yarista olsa fb den de bizden de cok kollanir .. 2003 e bakin , 2009 da sivasin belediye ve ankaraspor maclarini bulup izleyin .

Bu Beşiktaş kadar kollanıp bir o kadar da ağlayanını daha önce hiç görmedim

Bu maçtaki hakem yönetimi Galatasaray lehine olsa tüm programlarda bunları konuşurlardı ama 8taş olunca kimse konuşmaz bunları

Hala hakkımız yendi bilmem ne diye ağlıyorlar hep bir de

Buradaki hakemin niyetini belli eden esas pozisyon deniz kadah in ceza alani icinde kaptigi topa verilen faul

Mac zaten 10 kisi kalmis antalyanin aleyhine gelismis , orada sen hic bir sey olmadan yere oturan bjk li nin lehine faul calarsan sen kendini birine satmissindir

zaten baris simsek bu davranisa uygun bir kisidir . bu sahsiyetsiz yarin bize ya da fb ye verilir pansuman yapar lehimize , unutulur gider

Hic kimse vurgu yapti mi hakeme?

Muhtemelen yapilmamistir. Su medyada bir tane bile dogru duzgun adamimiz yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Antalya net fırsatları değerlendirse ilk yarı 3 0 biterdi.İlk attıkları golun başlangıcı net faul hakem pustu vermedİ.Sonrada kırmızı uydurdu maçı bitirdi.Bu maç normal şartlarda oynansa yenemezdi kargalar.

Bu sezon kaç defa penaltımız yenildi kaç defa aleyhimize düdük çalındı adım kadarda eminim Galatasaray maçlarına özenle istedikleri taraflı paranın köpeği hakemler atıyorlar bakın görürsünüz bu METE KALKAVAN denen herif HALİS ÖZKAHYA YASAR KEMAL UGURLU daha çoook maçımızı yönetecek varya veya Cüneyt çakır

ilk gol öncesi tosic in faulü vermeyen hakem dakika beklemeden bıraksın düdüğünü

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canerin sakatligina uzulmeyenler serefsizdir diye ahkam kesiyor hiyar .. kanunen suc sanki birinin sakatligina uzulmemek , sen kimsin de uzulmeyenlere serefsiz diyorsun

bir de bu antalya'nın kalecisi kim. bu kadar basit mi herhangi bir süper lig takımında kalecilik yapmak. yeminle ben gecsem kaleye bunun kadar sırıtmam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt