16/17 H:8 | Beşiktaş 3-0 Antalyaspor | M.S | 23 Ekim - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Beşiktaş 3-0 Antalyaspor | M.S | 23 Ekim

Erman bariz sekilde yanli yorumluyor

Tum sistem bjkyi itmek uzerine kurulmus

Tosic'in pozsiyonuna yakindan uzaktan alakasi yok dedi faul ile...

Hadi yokturda o kadarda alakasiz degil ulan Erman. Bicak sirti bir karar dersin kart ses

Sent from my iPhone using Tapatalk

Riva'yı mı almak istiyorlarmış? Alabilirler.

CvepeZiXYAAJHbh.jpg

bu tinerci ezik tayfa beni fazlasıyla sinir ettigi için takip etmiyorum ama merak ediyorum bu ite kaka giden balonlarını kim patlatacak

bizim oynadıgımız oyunu yerden yere vuran arkadaslar var açın 2 tanede bjk macı izleyin sonra tarafsız yorum yazın

2006-2012 bunlara güzel örnek

2012'yi pek sayamıyorum ben,play-off sezon içinde değil,sezon başında getirildi,öyle veya böyle.Lider tamamlamasak bu sefer işimize yarayacaktı.Ha olay,Fener'in küme düşürülmemesi ise orada haklısın.

2006 kesinlikle öyle,Fener elle kolla gol atıyordu,içerdeki maçlarda son dakika penaltıları veriliyordu falan.Bizim maddi darboğazda kalmamız da eklenince,efsane şampiyonluklardan birini elde ettik.

Çok yazılmaz ama 2015'i de dahil ederim ben.O sene Bjk ile Fener'in aldığı penaltıların haddi hesabı yok.Şampiyon olunca hiç dillendirilmedi bu.Fener boş beleş penaltılarla tam 7 puan,Bjk de 4 puan fazladan aldı o sene.

Ulan medyada kimse hakemin Antalya'yı doğradığından bahsetmiyor

Ne aşağılık bir spor medyamız var yahu

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Baris Simsek sezon basindan beri Besiktas'in 3 ic saha macini yönetmis.

Buyrun yorum sizin. Yanilmiyorsam 4 ic saha maci yaptilar toplam.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Yuh ya yine mi Barış Şimşek yönetmiş?

Adam taraftardan daha fazla Beşiktaş maçı görüyor. Iyice kadrolu hakemleri oldu.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt