16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe | MS | 5 Şubat | ATV

Güzide insan Mustafa Kemalin ismi üzerinden hiç bir şeye izin vermem

Ben sana tek kelime hakaret etmedim sen Kemal gerizekalı gibi kelimeler kullandın o yüzden hiç öyle yağma yok

ikinizden de dünki hakem ile ilgili yazdıklarınızı bekliyorum aksi takdirde ne olduğunuzu çok net bir şekilde belli ettiniz

bende vermem fakat sana gerizekalı dememin sebebi bak tekrar diyorum. yanlış yazdığım ismi Mustafa Kemal'e çekip güya kelime oyunu yapacağını sanman g. anlamak istiyorsan o senin bileceğin iş.

ultimatomu paket mi yapayım evde mi yersin

bende vermem fakat sana gerizekalı dememin sebebi bak tekrar diyorum. yanlış yazdığım ismi Mustafa Kemal'e çekip güya kelime oyunu yapacağını sanman g. anlamak istiyorsan o senin bileceğin iş.

ultimatomu paket mi yapayım evde mi yersin
o zaman o ismi ağzına böyle ucuz şeyler için almayacaksın bundan sonra adam olacaksın bak bu bende izin vermem lafının arkasında duracaksın

ha birde insanların zekası ile dalga geçmeyi bırak yanlış yazmışmış yanlış yazan insan forumun düzeltme fonksiyonunu kullanır

ikinizin yazdıkları senin onun yazdığın bana (Galatasaray) dokunmayan yılan bin yaşasın (haftalardır doğranan Galatasaray taraftarıyım diyen birinin yazdığına bakın) ve ikinizin Ültimatoma verdiğiniz pardon veremediğiniz cevaplar yeterli daha fazla söze gerek yok

Son düzenleme:
Herşey başından itibaren var önceki sayfalarda, bunla sınırlı değil yazdıklarım. Merak eden okuyabilir. Çok uzadı, kendine iyi bak, iyi forumlar
Evet bundan öncede bir mesajın var benim kabul etmiyorum diye sana ilk verdiğim cevap onunda içeriği kendimizi kandırmayalım Beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı

Sonuç Başakşehirden iki puan bizden beş puan büyük maçlarda fos süt kupasından elenme

aha bak üşenmedim senin için o mesajı buldum buyur
Beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı, eğri oturup doğruyu konuşalım. Fenerse bir kez daha neden Türkiye'deki en rezil takım olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Son düzenleme:
26a0d27a45f80be1949c9f524cbd6c8d.jpg

101458656f8a07585008e19d3bf4cf15.jpg

Evet bundan öncede bir mesajın var benim kabul etmiyorum diye sana ilk verdiğim cevap onunda içeriği kendimizi kandırmayalım Beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı

Sonuç Başakşehirden iki puan bizden beş puan büyük maçlarda fos süt kupasından elenme

aha bak üşenmedim senin için o mesajı buldum buyur
Beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı, eğri oturup doğruyu konuşalım. Fenerse bir kez daha neden Türkiye'deki en rezil takım olduğunu bir kez daha kanıtladı.
62-72. sayfalarda hepsi var konuşmamızın, devamı da var isteyen okur. Helal be iyi bulmuşsun :) lütfen yeter. İyi forumlar

aha bak buda senin mesajlarına bana (Galatasaraya) dokunmayan yılan bin yaşasın diye cevap veren haftalardır doğranan Galatasarayın taraftarıyım diyen isim üzerinden hakaret etmeye kalkıp burda ismimi doğru yazıp bir başka mesajda yanlış yazdım diye birde insanın zekası ile dalga geçmeye kalkan şakşakçının hakem için yazdıkları ama küfürlü bölümü editlenmiş daha ağar küfür vardı

net orman çocuğusun ali palabıyık

buda aynı şakşakçının bu maçta hakemden bize ne diye yazdığım cevaba vermiş olduğu cevap

şerefsizin yanında mı olalım diyosun kenan

hadi şimdi ikinizde forza ile başlayan Almanca da Furz yani osuruk kelimesine çok benzeyen formunuza

Son düzenleme:
Yalan değil Nouma'nın zamanında çektiği tombaladan hiçbir farkı yok. Nouma 7 ay ceza aldıysa eğer aynı cezayı Persie'nin de alması gerekiyor. Şort altından şunu yapmış herif;

tumblr_lewtftf4db1qao04mo1_250.gif

Sonuç olarak bunlar önümüzdeki dönemlerde daha çok girecekler birbirlerine. Daha bir de lig maçı var. Bizim takıma düşen görev de bu kaotik ortamda aradan sıyrılıp şampiyonluğu tere yağından kıl çeker gibi almaktır. Ha bizim eşşekler yapabilir mi bilemem.

o zaman o ismi ağzına böyle ucuz şeyler için almayacaksın bundan sonra adam olacaksın bak bu bende izin vermem lafının arkasında duracaksın

ha birde insanların zekası ile dalga geçmeyi bırak yanlış yazmışmış yanlış yazan insan forumun düzeltme fonksiyonunu kullanır

ikinizin yazdıkları senin onun yazdığın bana (Galatasaray) dokunmayan yılan bin yaşasın (haftalardır doğranan Galatasaray taraftarıyım diyen birinin yazdığına bakın) ve ikinizin Ültimatoma verdiğiniz pardon veremediğiniz cevaplar yeterli daha fazla söze gerek yok

Kemal ismini duyduğunda bu kadar çıldırıyorsan ya akkoyunsun ya da kelime oyunu yapacağını sanan biri. bak nasıl yafta iyi mi sen seversin.

şu forumda yıllardır en iğrendiğim profil tipi senin gibileri ucuz ucuz ortalığa yafta dağıtanlar

Tosic Ceza, Van Persie Ceza, Beşiktaş Tribüne ceza ochhhh ochhhh heleki Şenol Güneşe cezaaaa

Biz biraz akıllı olsak Şampiyon olcaz

Üst Alt