16/17 Son 16 M:2 | Beşiktaş 4-1 Olympiakos | MS | 16 Mart | TRT 1 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 M:2 | Beşiktaş 4-1 Olympiakos | MS | 16 Mart | TRT 1

Sempatizan falan değilim GS dışında hiçbir takıma.

Bugün al feneri ve Galatasaray'ımızı, iki takımdan 10 kişi çıkar şu olympiyacos'u gene 4-1 yenemez.

Ben hırslı, mücadele eden, başarıya aç bir takım izlemek istiyorum artıık. İmparaTudor umuyorum yazın böyle bir takım kurar. :( Sabri'lerden, Semih'lerden, Selçuklardan işe yaramaz adamlardan bıktım.

BJK gibi bir camiayı winner yapmak cidden çok zor bir iş, taktir edilesi bir teknik direktör bence. Herkes başaramaz.
Bu winnerlik konusunda tek bir şeyi gözden kaçırıyorsunuz şenol loserlerin babasıdır rakipsiz lige bir kere şampiyon oldu ikincisini bizim ve kibirbahçenin içinde olmadığı yarışta hala koparamadı

Adamların henüz öyle stresi yüksek maçları olmadı bir tek mesela orta şekerli strese sahip süper kupa maçı bize karşı nasıl kaybettikleri ortada

Ben de tüm samimiyetimle söylüyorum iki şikecilerin canı cehenneme.

Bizim maçlarımızda rakibi destekleme olayını bunlar çıkardı. Eskiden yoktu böyle birşey. Biz CL'yi veya tekrardan AL'yi kazanmadığımız müddetçe bir Türk takımının bu kupayı almasını istemem.

Ne derseniz deyin o kupa ayrılıktır. İçleri gidiyor yıllardır.
Aynı görüşteyim.

Bu senede alamazlarsa bir daha alamazlar zaten. Bu nasıl bir Avrupa Kupası arkadaş? 1-2 takım hariç eli ayağı düzgün takım yok. Çeyrek finale gelene kadar karşılaştıkları en büyük takım bu ölmüş bitmiş Olympiyakos'du işte :)

Ne Bjk ne de Şenol winner filan değil. Dursun gittiği gün herkes hakettiği yere geri dönecektir.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yarı final de yakışır kartalıma!...Oly' yi elediler diye üzülenleri anlamıyorum; tam da ligde bir kırılma maçının öncesinde yıpratıcı bir maç denk gelir, bakarsınız kırılıvermişler!. Zayıf bir ihtimal olsa da BJK ın şampiyonluğu kaybetmesini isterim, biz olamasak da BŞ olsun varsın. Belki şanslı bir kura ile yarı finale kalırlar ama ötesi olmaz, o bakımdan endişeye mahal yok, rahat olun. Maçı seyrederken kazanmalarını ben de istemedim, ayrı konu...

Daha 3-4 sene önce conteli juveye iki maçı da vermedi bu takım 1 sene sonra cl de final oynadılar ki o grup da real de vardı biz belki oliyi bile yenemeyiz doğru ama biz iyi olduğumuz zaman bunlar zaten bizimle yarışamaz ki.. iyi bir kadro iyi bir başkan ve iyi bir hoca yakadılar ona rağmen CL de yine yürüyemediler.. 2 hafta sonra buradan da elendikleri zaman ligde yalamaya devam edersiniz..

Turgay Demir: BJK'nin fikstürü bundan sonra Fener, Galatasaray, Başakşehir'in keyfine göre belirlenemez. BJK'nin bundan sonra Avrupa maçalrı sonrası maçları ya Pazartesi oynanmalı ya da ertelenmeli. Karşı çıkan vatan hainidir.

Senin sıfatını.....

Çok tatava yapmaya gerek yok. Bu ligden, 10 kişi kimse yenemezdi Olly'yi. Galatasaray'ımız dahil. Bir de 36'lık Cambiasso Selçuk'dan iyi. Yanarım boktan yerlilere yanarım

Bu winnerlik konusunda tek bir şeyi gözden kaçırıyorsunuz şenol loserlerin babasıdır rakipsiz lige bir kere şampiyon oldu ikincisini bizim ve kibirbahçenin içinde olmadığı yarışta hala koparamadı

Adamların henüz öyle stresi yüksek maçları olmadı bir tek mesela orta şekerli strese sahip süper kupa maçı bize karşı nasıl kaybettikleri ortada

1 tane stresi yüksek bir maçları oldu aslında o maçtada 6 tane yediler ukrayna'da

Turgay Demir: BJK'nin fikstürü bundan sonra Fener, Galatasaray, Başakşehir'in keyfine göre belirlenemez. BJK'nin bundan sonra Avrupa maçalrı sonrası maçları ya Pazartesi oynanmalı ya da ertelenmeli. Karşı çıkan vatan hainidir.

Senin sıfatını.....
2001de kendi camiasi bizim real madrid maci oncesi mini derbiyi tatil ettirmemisti bi ton cirkinlik cikarmislardi o yuzden vatan hainligini cok iyi bilirler ve camiasinada cok yakisir.

Üst Alt