16/17 Son 16 M:2 | Monaco 3-1 Manchester City | MS | 15 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 M:2 | Monaco 3-1 Manchester City | MS | 15 Mart | Tivibu Spor 2

C6_Xt5fVsAEc1ZX.jpg

Monaco en son 2003-2004 yilinda clde final oynayip Mourinhonun calistirdigi Portoya 3-0 kaybetmisti bakalim bu yil final oynayabilecekler mi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PSG bile City'den çok daha fazla etki yaptı 3-4 senede CL'de, Mancini'nin ilk geldiği dönemde yaptığı transferlerden beri KDB hariç bu takıma düzgün topçu alınmadı. Cidden çok yalnış ve boş transferler yapıldı. Madem o kadar bok gibi paran var niye saçma sapan elemanlar alıyorsun arkadaş. PSG bile gidip Di Maria ve Cavani, Draxler alıyor, sen gidip Sane, İlkay falan alıyorsun. Bravo'ya değinmeye bile gerek yok zaten.

bir de bok gibi para harcadılar

rezalet
Bana soracak olursan esas rezalet bok gibi para harcadıkları adamlar. Bok gibi para harcarsın da kaliteli adam alırsın, verim alacağını bilrisin, ama bunların senelerdir düzgün transfer yaptıkları yok, Kevin De Bruyne'i dışarıda tutuyorum. O istisna oldu. Gidip Bravo, Sane, İlkay alacağına Muslera(Allah korusun), İsco, James falan al misal.

Bana soracak olursan esas rezalet bok gibi para harcadıkları adamlar. Bok gibi para harcarsın da kaliteli adam alırsın, verim alacağını bilrisin, ama bunların senelerdir düzgün transfer yaptıkları yok, Kevin De Bruyne'i dışarıda tutuyorum. O istisna oldu. Gidip Bravo, Sane, İlkay alacağına Muslera(Allah korusun), İsco, James falan al misal.

Stones ve Saneye beraber toplam 100m avrodan fazla vermişlerdir

O parayla en az 3-4 daha çok kartı sağlayabilecek topçu alabilirlerdi

İngiliz takımların transfer politikası çoğu zaman saçma ötesi.

Guardiola bu kadronun yetersiz oldugunu ve onumuzdeki yaz donemi daha cok transfere ihtiyac duyduklarini soylemisti. Yas ortalamasi da yuksek diye sikayet etmis.

Stones ve Saneye beraber toplam 100m avrodan fazla vermişlerdir

O parayla en az 3-4 daha çok kartı sağlayabilecek topçu alabilirlerdi

İngiliz takımların transfer politikası çoğu zaman saçma ötesi.
United ve City son 4-5 senede transfere belki de Barca ve Bayern'den fazla para harcamıştır ama halen daha bu takımların seviyesinden inanılmaz uzaklar. O zaman dediğin gibi transfer politikalarında sorun var

Üst Alt