16/17 Son 16 M:2 | Monaco 3-1 Manchester City | MS | 15 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 M:2 | Monaco 3-1 Manchester City | MS | 15 Mart | Tivibu Spor 2

Almanlarin sorunlu bölgeleri var simdilik. Forvet gibi sag bek gibi.

Alman olarak bakarsan iki bölge de sorunlu diil. Almanya false 9 ile oynamaya alıştı, sag bekte de Kimmich sağbekte Euro 2016'nın en iyi 11'ine seçilmişti. Almanlar alt yapıda farklı mevkilerde oynayabilen pozisyon bilgisi ve tekniği iyi adamlar yetiştirmek istemişler (Das Reboot'a göre), Lahm, Müller ve Alaba Bayern genç takımlarında orta saha oynamışlar, Alaba Avusturya'da da orta saha oynamış, milli takımda da orta saha oynuyor Bayern'de de orta sahada oynamak istiyorum diye diretiyor.

Lahm Bayern ve milli takımda baya bi süre solbek oynadı, hatta 2006 dünya kupasında Almanya'nın solbekiydi, Euro 2012'de bile hala solbekte oynuyordu Lahm, Boateng sağbek oynuyordu, daha sonra sağbeke geçirdiler Lahm'ı sağbek oldu. Hatta 2006 dünya kupası dedim de solbek oynarken şöyle de bi golü var Lahm'ın:

2006 World Cup Goals (Lahm vs. Costa Rica) - YouTube

Leverkusen'deki Henrichs de hem sağbek hem solbek oynuyormuş, baya bir kulüp izliyor kendisini. Bayern de Kimmich'i seneye Lahm'ın yerine sağbek olarak düşünüyormuş galiba Rummenigge öyle birşeyler demiş.

Çeyrek finalde Monaco'ya Bayern gelsin istiyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt