#16 Mustafa Sarp - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Mustafa Sarp

Cevap: # 16 Mustafa Sarp

İmza törenine Bülent Eken'in çağırılması çok hoş olmuş. Bu durumu gelenek haline getirirler umarım. Gönül Turgay Şeren'leri, Cüneyt Tanman'ları da görmek ister orada.

faydalı olur umarım. kadro derinliği açısından fena transfer değil...

P.S: artık bana da avatar değiştirme yolu gözüktü:)

''En bomba'' olarak tabir edilen transferde Tanju Çolak, Gheorghe Hagi, Turgay Şeren vs. gibi daha nice isimleri görebiliriz. :)
İmza törenine Bülent Eken'in çağırılması çok hoş olmuş. Bu durumu gelenek haline getirirler umarım. Gönül Turgay Şeren'leri, Cüneyt Tanman'ları da görmek ister orada.

gs yararlı olacak bir transfer yaptı gercek gs olmasıda daha hırslı yapacak umarım sonu efsane gs oyuncularımız gibi olmaz.

''En bomba'' olarak tabir edilen transferde Tanju Çolak, Gheorghe Hagi, Turgay Şeren vs. gibi daha nice isimleri görebiliriz. :)

Hayal mi görüyorsunuz?Hagi kalkıp Romanya'dan buraya bir transfer için gelmez hele ki teknik direktörlük görevi kendisine verilmediği için ölse gelmez.

Tanju Çolak Adnan Sezgin'le kavgalı televizyon ekranlarında olan onca rezaletten sonra Tanju Çolak'ta olamaz imzalarda.

gs yararlı olacak bir transfer yaptı gercek gs olmasıda daha hırslı yapacak umarım sonu efsane Galatasaray oyuncularımız gibi olmaz.

Sonu eğer 32-33 yaşını görürse efsane oyuncularımızın sonu gibi olur bu vefasızlık kemikleşti artık kolay kolay gitmez bu kulüpten.Ayrıca Galatasaray ismini düzgün yazmanı tavsiye ederim.

Birkaç sene önce Sakaryaspor'dan alınıp daha sonra gönderilen Kayserispor'lu Ragıp'la aynı kaderi paylaşmaz umarım...

Sarp'ın hedefi ilk on bir

Bursaspor'dan bedelsiz gelen 28 yaşındaki ön libero, "Rekabet çetin geçecek ama ben kendime inanıyorum" dedi.

Bursaspor'dan bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Mustafa Sarp, "Büyük konuşmayı sevmem ama yedek kulübesinde oturmaya gelmedim" dedi. Galatasaray'ın zaten güçlü bir kadrusu olduğunu, yeni transferlerin rekabeti daha da artıracağını söyleyen 28 yaşındaki ön libero, "İlk 11 için çetin bir yarış olacak. Amacım kadroda sürekli yer bulmak. Kendime

güveniyorum. Sonrasında A Milli Takım'a seçilmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Cevap: Sarp'ın hedefi ilk on bir

Lütfen mevcut konu başlığı altında paylaşalım bu haberleri ....

Konular birleştirilecektir.

ya biraz önce idman fotolarına bakarken dikkat ettim de bana uzun boylu geldi mustafa sarp. yanılıyomuyum acaba? herkesden bişi çıkartırken mustafadan da bi viera çıkartabiliriz belki...

Ağır biraz.Ama barıştan topaldan iyi pas yaptığı söylenebilir,yarar sağlar umarım,eğer şans bulursa.Güveniyoruz.

bu transfer ne kadar geri planda kalsa da bence takıma çok yararlı olacak nokta bir transfer mustafa sarp'ın takıma kazandırılması. ilk 11'de banko oynar diyemiyoruz, ilk 11'e yapılmış bir transfer de değil belli ki ama mustafa sarp rijkaard gibi daha kimseyi tanımayan yeni bir teknik direktörle kendini kanıtlaması için gerekli şansı bulacaktır. çok koşan, pres yapan bir oyuncu. bunun yanı sıra boyu uzun sayılır, top tekniği de kötü değil. herşeyden önce iyi bir galatasaraylı'ya benziyor, efendi ve iş ahlakı üst düzeyde bir oyuncu. bence ilk 11'e giremese de zorlayacaktır, en kötü iyi bir yedek olacaktır diye düşünüyorum.

GS TV´ye röportaj vermis Mustafa Ayhan ile...

Yarim saatlik bir video..Gercekten cok güzel konusuyor Mustafa Sarp..

Ama onu dinlerken gercekten ben yoruluyorum:DNefes bile almiyor adam ya:D

Beyni cok hizli calisiyor demek ki:D

Üst Alt