#16 Mustafa Sarp - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Mustafa Sarp

Cevap: # Mustafa Sarp

Sadece iyi bir alternatif. Kimse yedeklerimizin Bojan Krkic,A.Hleb gibi oyuncular olacağını düşünmemiştir herhalde :)

:f68.gif:Haklısın ama bir futbolcunun ismi oynamaz sahada kendi oynar Mehmet topalı serkan çalığı volkan yaman ı veya uğur uçarı en önemlisi Ardayı kım tanıyordu takıma gırdıgınde ısallah basarılı oluR Mustafa Sarp

Cevap: # 16 Mustafa Sarp

Bülent korkmaz transfer etmis Mustafa Sarp'ı.

Bülent hoca takimin basinda kalsaydi kim bilir daha kimleri transfer ederdi.

Sarp'a buyuk takım yaramamıs, bunun suclusuda onu kume dusmeye oynamayan GALATASARAY'a getiren Adnan Sezgin'in ta kendisidir. Allah askina Murat Akca gibi geriden oyun kurabilen liberonu daha az riskli bir bolge olan on liberoya cekip, hem ondan yararlanip hemde kendi kanimizdan bir oyuncuyu daha dunya futboluna sunmak varken neden Sarp?

Bu nerde beles orada yerles politikası amacını asmaya basladı.

Bonservissiz herkesi alarak başarılı birşey yapıyorlar sanki taraftarda herkese iyi diyor bu takım Barcelona,ManUtd gibi camialarla eşit düzey bir klüptür ama futbolcu kalitesi olarak çeyreğimidir tartışılır

eğer 1 senedir bu takımda olsaydı ve buna rağmen böyle oynasaydı çoktan çizmiştim üstünü

ama yeni olduğu için şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum, çok koştu ..

çok tutuk oynuyor, bursa'daki m.sarp bu değil.

m.topal'dan barış'tan daha iyi pas atan bir oyuncu ama "maldonacoluk" yaptı oynanan tüm maçlarda.

biraz daha cesaretli oynasa bundan daha kötü olmayacağına eminim.

şimdilik beni hayal kırıklığına uğratan bir oyuncu, m.güven'i tercih ederim şimdiki haline.

Üst Alt