#16 Mustafa Sarp - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Mustafa Sarp

Cevap: # 16 Mustafa Sarp

Sahaya yakışmıyor, yanındaki adama pas verirken bile iki saat düşünüyor.. Ayrıca geriye oynuyor, ileriye oynadığında ise 30 metrelik paslar atıyor (Gerçi çoğu isabetli oluyor, ama garanti oynamak varken uzun pas saçma oluyor)..Bir de defanstan ileriye top taşıyamıyor..

Sahaya yakışmıyor, yanındaki adama pas verirken bile iki saat düşünüyor.. Ayrıca geriye oynuyor, ileriye oynadığında ise 30 metrelik paslar atıyor (Gerçi çoğu isabetli oluyor, ama garanti oynamak varken uzun pas saçma oluyor)..Bir de defanstan ileriye top taşıyamıyor..

renktaş önce garanti oynuyor diye kızmışsın sonra da neden uzun pas atıyor garanti atmak varken demişsin.

ironi mi yaptın bilmiyorum ama biraz kendinle çelişmişsin.

takımdaki br çok oyuncudan daha iyi pas atabilecek bir oyuncu ama hazırlık maçlarındaki performansı beni çok şaşırttı.

bursa'daki sarp kesinlikle bu değil, arada dünyalar var.

umarım heyecanını çabuk atar da biraz cesaretli oynar.

kaybedecek bir şey yok, maldonado gibi oynayacağına biraz cesaretli oynasın topu kaybetsin daha iyi.

renktaş önce garanti oynuyor diye kızmışsın sonra da neden uzun pas atıyor garanti atmak varken demişsin.

ironi mi yaptın bilmiyorum ama biraz kendinle çelişmişsin.

takımdaki br çok oyuncudan daha iyi pas atabilecek bir oyuncu ama hazırlık maçlarındaki performansı beni çok şaşırttı.

kaybedecek bir şey yok, maldonado gibi oynayacağına biraz cesaretli oynasın topu kaybetsin daha iyi.

Biraz dikkatli okusaydın keşke.. Ben yanıbaşındaki adama pas atarken iki saat düşünüyor dedim.. Seri pas yapması lazım ve defansa doğru değil, ileriye doğru oynaması lazım.. Top defans hattı ile Mustafa arasında gidip geliyor..

mevkisi itibariyle öyle oynadığını kimse anlayamamış maalesef. bana futbol dersi vermeye çalışanlar düşmüş bu hatalara hatta. bakın bir başka konu altında bazı arkadaşları rezil etmiştim. Mustafa Sarp'ın oynadığı mevkiyi ve stili orada belirttim. mevkisinin karakterine uygun oynuyor şu anda bir sorun yok. önündeki ikili maalesef rezalet.

Kesinlikle katılıyorum.

Biraz dikkatli okusaydın keşke.. Ben yanıbaşındaki adama pas atarken iki saat düşünüyor dedim.. Seri pas yapması lazım ve defansa doğru değil, ileriye doğru oynaması lazım.. Top defans hattı ile Mustafa arasında gidip geliyor..

ona demedim zaten, sürekli geri oynuyor demişsin.

neyse önemli olan bu deil zaten, m.sarp bir alışsın takıma, özgüven kazansın herkes daha iyi anlayacak ne demek istediğimi.

m.sarp bu takımdaki bir çok kişiden daha iyi pas atabilir. dediğin gibi 30 metreye isabetli paslarını daha çok görebiliriz. :)

mevkisi itibariyle öyle oynadığını kimse anlayamamış maalesef. bana futbol dersi vermeye çalışanlar düşmüş bu hatalara hatta. bakın bir başka konu altında bazı arkadaşları rezil etmiştim. Mustafa Sarp'ın oynadığı mevkiyi ve stili orada belirttim. mevkisinin karakterine uygun oynuyor şu anda bir sorun yok. önündeki ikili maalesef rezalet.

Önündeki ikili derken kimi kast ettin Ayhan ve Barış'ı mı?

Mustafa Sarp'ı, 2 yılı türlü şanssızlıklar yüzünden yatarak geçiren ve tam anlamıyla hazır olmayan bir Tobias Linderoth'a tercih ederim.

Şu anki görüntü öyle.

ileriye bir pas atsa ölecek.

vasat

Vasat mı?

yapma kardesım yaa.

SAnırım takımımızda gelmıs gecmıs gordugum ennnnnn dandık oyuncu.

Beles dıye almıslar.Yonetımın mantıgı ıste bedava sırke baldan tatlıdır hesabı:D:D

:rolleyes:

Takımın yeni ''günah keçisi''.Mustafa'dan daha kötü oynayan,sahada hiçbirşey yapmayan futbolcular vardı ama eleştiriler buraya yapılıyor.

Takımın yeni ''günah keçisi''.Mustafa'dan daha kötü oynayan,sahada hiçbirşey yapmayan futbolcular vardı ama eleştiriler buraya yapılıyor.

hepsı hatalı yanlız su varkı futbolcuya baktınmı 3 4 mac anlarsın olup olmucagını

bıde genc deılse adamı almak hatalıdır.hata M.Sarp da deıl.Onu alan yonetımde.M.Sarp budur daha fazla olmaz.Olsaydı emın olun fb bırakmazdı bıze

mustafa sarpın futbolculuğu tartışılabilir ama ondan önce o kadar felaket oyuncularımız varki,mustafa sarp onların yanında iyi kalır.yaser,sabri,alpaslan,orkun,aydın bunlar galatasarayın oyuncularıysa, mustafa sarp bütün bunlardan daha iyidir.

mustafa sarpın futbolculuğu tartışılabilir ama ondan önce o kadar felaket oyuncularımız varki,mustafa sarp onların yanında iyi kalır.yaser,sabri,alpaslan,orkun,aydın bunlar galatasarayın oyuncularıysa, mustafa sarp bütün bunlardan daha iyidir.

şu söylediklerine ylnız Alpaslan hariç katılıyorum ..

Tobol karşısında da bu kadarını yapsın bi zahmet. Her zaman söylicem "bu adam bu takıma yakışmıyor."

hiçbirşey yapmayan adamları tartışmıyoruz ben mustafa sarp adına konuşuyorum oyuna bir etkisi yok gelen topu ileri taşıyacağına geri dönüyor ve bunu sürekli yapıyor ya geriye dönüyor yada kenarlara oynuyor.ayrıca bir oyuncu hakkında yorum yapmak için illa ki bi hata yada gol atması gerekmiyor ben verdiği pasların hiç birini beğenmedim sadece bu.

Üst Alt