17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D

Carolu 90 dk sahada tutan adam tdlüğü bırak adam değildir, diğerletini saymıyorum bile neyse ben başıma iş açmadan kaçıyorum çok sinirliyim getçekten

Prandelli'den daha kötüsü olamaz derken, bu Tudor denilen Hırvat köylüsü daha beter çıktı.Prandelli'nin en azından İtalyan milli takım kariyeri vardı.

#SelçukİnanGitsin şeklinde bir hashtag olmalı ve sürekli yüklenilmeli

Burak'ta olduğu gibi satılsın yazmak isterdim ama bu leş herifi kimse satın almaz bir şekilde anlaşıp tazminat vererek göndermek lazım

Yada isteyen bir enayi varsa maaşının yarısını falan biz ödeyelim yeter ki gitsin

Bu herif o formayı bir daha giymemeli

hazır mıyız arkadaşlar
95284ec49fb4ace3f3930f364f3ed5d2.jpg

Erman Toroğlu: "Bu izlediğimiz Galatasaray Futbol Takımı değil. Galatasaray Lisesi Futbol Takımı. Küçük düşünüyorlar. Bu kafa ile gitmez."

Erman Toroğlu: "Bu kulübü Galatasaray Lisesi'nden kurtaracaklar. Aldatıyorlar Galatasaray'ı. Küçük olsun bizim olsun diyorlar."

Doğru demiş liseci çakallar en başta defolup gitmesi gerekenler esasında

Arkadaşlar,
Bu Hırvat'tan kurtulma ihtimali nedir?Sezon başlamadan bunu gönderip Galatasaray gibi bir takımı çekip çevirecek gerçek bir teknik direktör bulmak çok mu zor?
Maicon gibi futbolcu mutbolcu olmayan birine 7-8 milyon Euro bonservis verilene kadar adamakıllı bir teknik direktör bulunamaz mı?

Üst Alt