17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D

itudordan hoca fln olmaz bu açıkcası belli o yüzden tez vakitte gönderilmeli. ek olarak yasin carole linnes selçuk rodrigez ve sinan en acilinden yollanılmalı. yarın sabah bu gelişmeler olsun ve imparator fatih terimden özür dilensin kulüp para ve anahtarlarıyla kendisine teslim edilsin. aksi takdirde bu takımın anasını iyice belleyecekler. yazık olan tek konu ise şu saatten sonra bunların yere ne mariano gelir ne feghouli gelir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
itudordan hoca fln olmaz bu açıkcası belli o yüzden tez vakitte gönderilmeli. ek olarak yasin carole linnes selçuk rodrigez ve sinan en acilinden yollanılmalı. yarın sabah bu gelişmeler olsun ve imparator fatih terimden özür dilensin kulüp para ve anahtarlarıyla kendisine teslim edilsin. aksi takdirde bu takımın anasını iyice belleyecekler. yazık olan tek konu ise şu saatten sonra bunların yere ne mariano gelir ne feghouli gelir.
Bu kadar adamla nasıl baş edeceğiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Objektif bir futbol izleyicisi olarak bakabilirsek. Östersund hak etti maçı. Tudor kusura bakmayın ama hiç ama hiç bir şey katmamış takıma. Hala umrumda değil Tudormu başka birimi antrenör olduğu. Ama adamın verdiği birşey yok. Herşeyin dağınık ve hiç bir oyun planı belli değil. Diyelimki çok fazla kondisyon çalışıldı takım yorgun. Yine böyle bir oynun mazereti olamaz. Şerefim üzerine yemin ederim bizde 2. Lig oyuncusu olmayıp ama ispanya 1.ligi maaşı alan çok fazla adam oynuyor. Inanılır gibi değil.
Avrupada bana göre 90% yokuz artık. Bu rezil oyunun değişmesi mümkün değil bi sene bana göre.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

DEpE31DWAAIvnGu.jpg:large

Birsey unuttuk iki yeni transfer disinda gecen sezonu faciya bir sekilde kapatan futbolcular ile ciktik. Sonucu normal karsilamak lazim. Cünkü ahlak kalmamis onlarda

Tarihimizin en rezil maçlarından biriydi.Karşıdakı takım sadece geride durup ileriye top şişiren berbat bir takım.Bu takıma karşı pozizyon bulamadıgımız gibi 2 tanede rezilce gol yedik.Arenada turu olurda geçemezsek Tudor istifasını versin hemen.

Bu takima elenirsek zaten tudor gonderilir.

Ama tudor gelirken dedigim gibi sorun teknik adam degil, capsiz dursun!!

O da sene sonu kongrede gonderilir.

O yuzden bu herif tansfer mransfer yapmasin bizi sacma sapan adamlar icin daha da borclandirmadan defolsun gitsin demistim!

Daha belhanda skandalini seyredicez!!

Yazmayayim diyorum ama duramiyorum, böyle birsey yasayabilecegimizi aylar önce dile getirmistim burada. Ben normal bir taraftar olarak görebiliyorum varsayabiliyorum böyle birseyi ama bu adamlar düsünemiyor.

Bruma gidiyor Poldi gidiyor takim güc kaybediyor, yetmezmis gibi bir de Sneijder gibi bir adami kadro disi birakiyorsun senin kadro kaliten yerlerde sürünürken. Sneijderi yollamak isteyip Belhanda'yi alan adama normal sartlarda kiciyla gülerler ama bizde dogru bir hamle olarak görülüyor ve savunuluyor.

Senin acik ara en büyük sorunun orta sahanin dinamizm ve direnc eksikligi ama sen hala oraya bir adam almiyorsun. Bruma gidiyor yerine Garry oynuyor, Sinan gitmek istemesine ragmen hala ilk 11 oynuyor, Yasin zam istiyorum yoksa giderim demesine ragmen hala oynuyor, Selcuk oynuyor abi Selcuk hala ilk 11'in degisilmezi. Bu kadar sorunlu oyuncu varken yetmezmis gibi bir de kafadan sorunlu bir teknik direktör var basimizda. Onun ben keline tüküreyim.

Bizden hic bir bok olmaz, bu sezon da olmaz seneye de olmaz bu kafayla devam edersek.

Geçen sene ki son maçlardaki kadromuz;
--------------Muslera---------------
Sabri---Semih---Ahmet----Carole
----------Tolga---Selçuk-----------
Sinan--------Sneijder-------Bruma
--------------Podolski---------------

Bugün ki maçta olan kadromuz;
--------------Muslera---------------
Linnes--Maicon--Ahmet--Carole
Yasin---Tolga---Selçuk---Garry
----------Gomis--Sinan-----------

Genel olarak konuşmak gerekirse kadro kalitemiz geçen seneye göre çok daha kötü durumda zaten geçen sene ki başarısız sonuçlardan sonra bugün ki sonuçta kaçınılmaz oldu. Şimdi asıl önemli olan bundan sonrası ben açıkçası Galatasaray ismimizle turu rahatlıkla arena da geçeceğimizi düşünüyorum ama artık transferlerin bir an önce yetişmesi gerekiyor geçen sene ki kadrodan bruma, podolski ve sneijder hücum hattından gittiler yerlerine sadece gomis ve belhanda geldi kısaca 3 oyuncu gitti 2 oyuncu geldi. Böyle olunca hücum hattı da zayıflamış oldu. O yüzden bugün ki futbolu yerden yere vurmaya gerek yok geçen sene ki tablo orta da ve takım da 9 tane aynı oyuncu var. Bir şeylerin değişmesini istiyorsak kadronun bir an önce yenilenmesi gerekiyor ve ilk 11'e en az 5 transfer şart diyorum. Bir de bu transferlerin adaptasyon süreci olacaklar o yüzden maicon veya gomis için net konuşmak istiyorsak bu turdan sonra ki maçlara bakmamız gerekiyor.

Olması gereken kadro;
-----------------Muslera---------------
Mariano--Maicon--Serdar--Transfer
-----------Transfer--Transfer--------
Feghouli------Belhanda--------Garry
-----------------Gomis-----------------

Yazmayayim diyorum ama duramiyorum, böyle birsey yasayabilecegimizi aylar önce dile getirmistim burada. Ben normal bir taraftar olarak görebiliyorum varsayabiliyorum böyle birseyi ama bu adamlar düsünemiyor.

Bruma gidiyor Poldi gidiyor takim güc kaybediyor, yetmezmis gibi bir de Sneijder gibi bir adami kadro disi birakiyorsun senin kadro kaliten yerlerde sürünürken. Sneijderi yollamak isteyip Belhanda'yi alan adama normal sartlarda kiciyla gülerler ama bizde dogru bir hamle olarak görülüyor ve savunuluyor.

Senin acik ara en büyük sorunun orta sahanin dinamizm ve direnc eksikligi ama sen hala oraya bir adam almiyorsun. Bruma gidiyor yerine Garry oynuyor, Sinan gitmek istemesine ragmen hala ilk 11 oynuyor, Yasin zam istiyorum yoksa giderim demesine ragmen hala oynuyor, Selcuk oynuyor abi Selcuk hala ilk 11'in degisilmezi. Bu kadar sorunlu oyuncu varken yetmezmis gibi bir de kafadan sorunlu bir teknik direktör var basimizda. Onun ben keline tüküreyim.

Bizden hic bir bok olmaz, bu sezon da olmaz seneye de olmaz bu kafayla devam edersek.
Ama öyle deme.Donk kampta inanılmaz bir performans gösterip orta sahaya yapılması planlanan transfer için zaman kazandırmış bize :) kamera şakası gibi

Abi neden fena halde şike varmış gibi geliyor bana bu maçta. Maç sonucunu 2-0 diye bilen insanlar gördüm sosyal medyada.

Hocam göz var izan var, insanlar görüyor takimin halini ve durumunu. Benim bi arkadasim da Handikap oynadi Östersunds'a ya tutarsa diye ve tuttu.

Böyle ilk tur eleme maclarinda ilk maclarda sürprizler olabiliyor ama bizimkisi sürpriz degil herkes tedirgindi zaten.

Üst Alt