17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Bugünden sonra taraftarın o rehavete kapılacağını sanmıyorum.Dursun da salağa yatar dediğin gibi.
Valla ben şu aşamada herşeyi beklerim taraftardan. 3 oyuncu geldi diye herşeyin mükemmel olduğunu düşünen taraftarla doldu ortalık. Resmi Galatasaray sosyal medya hesaplarının altındaki yorumlar çoğunlukla "çok iyiyiz" şeklindeydi.

Ha açık konuşayım, ben de bu kadar kötü bi takım beklemiyordum.

Bu akşamki maç olduğu gibi kompakt bir savunma anlayışıyla oynarız. Çok pozisyon vermeyerek 1-0 yeniliriz diye düşünüyorum.

Ya Allah aşkına şu takıma bakıpta yemeden 3 atacağına inanıyormusunuz gerçekten. O işi büyük takımlar yapar. Galatasaray bu futbulcular ve yöneticiler ile tamamen vasat bir takım. Bu turu geçmeleri artık mümkün değil.

Turu geçeceğimizi düşünüyorum ama fazla bi beklentim yok avrupadan bu turda elenmezsek play offlarda eleniriz bu kadroya en az 5 tane daha adam lazım.

Taraftar biraz omurgali olsa da, su stada kimse ama hic kimse gitmese. Keske sanki seyircisiz macmis gibi oynasak.

Atarız atarız 3-5-10 ne varsa atarız kusura bakmayın da nah atarız, selçuk ve o tolga denilen gevşekler olduğu sürece adamlar otobüsü çeker bizede kontrada sallarlar, %70 den fazla topa sahip olur kaybederek eleniriz

Eleneceğiz büyük ihtimal. 7 günde bu takım şapkadan tavşan çıkaramaz. Rezaletten öte futbol oynuyoruz.

Son düzenleme:
Bu akşam gördüğümüz tablo maalesef ürkütücü. Camia olarak tarihimizin en kara gecelerinden birini yaşıyoruz ve bence biraz olsun ümit taşımak istiyorsak bu maça Tudor ile çıkılmamalı.

Normal şartlarda Galatasaray gibi bir takım bahane üretmeden şu takıma Arena'da en az 5 atmalı. Bunun olması için yıldızlar karmasına veya dünya çapında bir hocaya gerek duymamalı. Galatasaray gibi bir takım şu maça hocasız bile çıksa 5-0 kazanmalı ve buna sevinecek bir şey olmamalı. Herkes için normal bir şey olmalı.

Lakin gel gelelim durum öyle değil. Şu takımı elesek bayram edecek noktaya geldim. Eleneceklerse bile bari şu takıma elenmesinler. Biraz olsun ismi cismi olan bir takıma elensinler ne diyim. Beni bu düşünceye ve hislere zorlayanların allah belasını versin diyecek bir şeyim yok. Dursun ve Tudor; Sizin yapacağınız takımın içine edeyim.

arkadaşlar inancınıza birşey demiyorum ama siz galatasarayı eski şaşalı günlerindeki takım ve bu takımın başında fatih terim var sanıyorsunuz. malesef gerçek bu değil. başımızda defansif futboldan başka bişey bilmeyen bir hırvat var. takımın ofansif hiçbir yeteneği taktiği yok. yaratıcı oyuncumuz yok. belhanda ve gomis şapkadan tavşan çılkarabilecek yaratıcı oyuncular değiller. rövanşta takım daha çok bastıracak buna eminim ama gücümüz yetmez. rakip takımda çok zayıf bir takım değil bence. çok disiplinli ve koşan bir takım. hele o ikinci golü atan oyuncuları kadar becerikli bir oyuncumuz bile yok. zaten çok zor pozisyon buluyoruz. benim tahminim 1-1 falan biter ve eleniriz. gerçek bu malesef.

Üst Alt