17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Rakip takım suni çimden sonra normal çime geçecek ve zaten tt arenadaki baskı ortada zaten tarihlerindeki en büyük deplasman olacak. Rahat bir maç olur Gomis hat trick yapar ilk yarıdan maçı koparır oyunu şova dökeriz.

Taraftar biraz omurgali olsa da, su stada kimse ama hic kimse gitmese. Keske sanki seyircisiz macmis gibi oynasak.

Kime ne katacak bu? Geçen sezon 10 bine zor oynadık ne geçti ki elimize. Böyle bir maçta oyuncular ruhsuzken tek yapmamız gereken o stadı doldurup ruh katmak. 502 gündür avrupada yoktuk zaten, bu sene de ilk maçtan elenirsek Avrupa Fatihi denen bir şey kalmayacak. Sizin gibi düşünen taraftarlar olduğu sürece zaten bizden avrupa fatihi falan olmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kime ne katacak bu? Geçen sezon 10 bine zor oynadık ne geçti ki elimize. Böyle bir maçta oyuncular ruhsuzken tek yapmamız gereken o stadı doldurup ruh katmak. 502 gündür avrupada yoktuk zaten, bu sene de ilk maçtan elenirsek Avrupa Fatihi denen bir şey kalmayacak. Sizin gibi düşünen taraftarlar olduğu sürece zaten bizden avrupa fatihi falan olmaz.

Galatasaray bu sonuçta, kötü dahi olsa küsülmemesi gerekiyor takım yapamıyorsa TARAFTAR yapacak. Bu takım taraftar sayesinde Real Madrid maçında turu geçiyordu isveç takımı değil tüm isveç gelse de o staddan çıkamayacaklar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben turu geçeceğimize hiç inanmıyorum, bu beklerle, bu kanatlarla, hele ki bu orta saha ile yemeden 3 gol atmamız futbol mucizesi olur.

Yapılması gereken tüm transferleri Avrupa Kupası maçına yetiştiremeyen bir yönetime, takıma ne oynattığı belli olmayan, sorunlu bir teknik direktöre sahip olmamız da cabası.

Taraftar falan da alamaz Arenadaki maçı.

Sneijder konuşuluyor belki ama bence daha çok Bruma' yı aradık. Geçen sene takımı ileriye taşıyan tek oyuncuydu. Bu sene işimiz gerçekten zor.

Aklım elendik diyor, gönlüm elvermiyor. Çıkıp şöyle 4-5 tane atsalar bari. Hayır takımdan umudum yok ama Avrupasız bir Galatasaray düşünemiyorum...

şerefsizleşme tudor adam gibi kadro çıkar hıyar gibi izleme oha çüş nasıl aklın miden sinddirdi o yasini izlemye o sinanı izlemeye terbiyersiz adam
raakip zaten haızr yenilmeye.

ulan oyuncu degişikliklerin aklıma geliyo yasinin saçı aklıma geliyo senin yüzünden herşeyi bıçaklıcam dinqilk

Son düzenleme:
Fesli Maradona Belhanda coşacaktır diye düşünüyorum. Yani en azından tudor efendi öyle ümit ediyor sanırım listeye Sneijder'i yazdırmadığına göre :red:

Stada gidenlerin takıma destek değil, yönetime unutamayacağı bir istifa gösterisi yaşatması amacı taşıması lazım.

Yoksa bu camiadan bir bok olmaz.

Son şans.

Üst Alt