17/18 3. Ön Eleme | Sturm Graz 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Temmuz | beIN Sports - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme | Sturm Graz 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Temmuz | beIN Sports

Arkadaşlar uyanın ligde ilk 5 e girecek kadronun k si yok bizde,bal falan diyenleri görüyorum en azından adamlar bişeyler yapıyolar,bizim gibi rezil rüsva halde değiller.

biz hala herşeyi kadro kalitesinde arayalım. şu fbnin kadrosu bizden iyimi sanki. ama iyi kötü bi tskım olmuşlar sistem ve taktik var. bizim takımın ne oynadığı belli değil.

Yensinlerde takım iyi deyip takviyeleri sallasınlar bari, şu şerefsizler kimle oynasa oynadıkları takımın 40 yıllık fanatiği oluyorum lan

strum graz savunması baya kötü yalnız,fenerde kalite yerlerde.goller biraz şans işi oldu.turlarlar.

Son düzenleme:
Fener baya ballı takım

Hiç bir halt oynamadan 2 gol attılar

Sturm Graz'ın salak oyuncusu o golü nasıl kendi kalesine attı anlamadım mal herif :D

O gol ortak etti feneri yoksa gol atamazlardı bence

Fener baya ballı takım

Hiç bir halt oynamadan 2 gol attılar

Sturm Graz'ın salak oyuncusu o golü nasıl kendi kalesine attı anlamadım mal herif :D

O gol ortak etti feneri yoksa gol atamazlardı bence

Belki çok iyi değil ama en azından rakip kaleye hücum etmeyi deniyor Fener. Biz iki resmi maçta şişirme toplar harici hücum yapamadan bitirdik maçları. Şişirdiğimiz toplar da pozisyona dönüşmedi zaten.

Dün Başakşehir takır takır top oynadı. Fener ite kaka kazanıyor. Biz hesapta sezonu en erken açan takımız ama futbolumuzu izlemek acı veriyor resmen.

Her şey sıkıntılı bizde. Şimdi hoca meselesi ile meşgulüz ama bu takıma hala 5 tane daha yeni oyuncu lazım. Bunlar olmadığı takdirde yine 2 ayda havlu atacağız lige. Sezonu da 2-3 hoca ile geçeriz yine.

Son düzenleme:
Aykut'un Tudor'dan iyi hoca olduğu bariz ama FB'nin kadrosu da bizimki kadar kötü değil. Bizim kadro ligdeki en kötü 4-5 kadrodan biri şu an.

Son düzenleme:
biz hala herşeyi kadro kalitesinde arayalım. şu fbnin kadrosu bizden iyimi sanki. ama iyi kötü bi tskım olmuşlar sistem ve taktik var. bizim takımın ne oynadığı belli değil.

Fenerin kadro iyi değil ama bizim kadrodan iyi..
Hala şu yorumlara bakıyorumda inanılır gibi değil.
Yahu bizim kadronun ne kadar gerizekalı oyunculardan kurulu olduğunu yeteneği geçtim futbol bilgisi amatör seviyesinde olan oyuncular olduğunu kimse görmüyor mu..
Toplam 20 milyona alınan 3 oyuncuyla bile ilk ön elemeyi geçemedik.
O bk attığımız ozan, josef, alper gibi adamlar şu an bizim selçuk,tolga ,yasin gibi adamlardan üç gömlek üstün.
Şu maçta sinan, yasin,selçuk gibi ruhsuz oyuncu görebiliyormusunuz...Adamların hepsinde bir istek var..Sahada sinan şerefsizi gibi rahat rahat takılmıyorlar..

Bu yorumumdan fenerin iyi olduğu anlamı çıkmasın. Onlarda çok kötü. ekonomik olarakda zor duurmda olduklarını unutmayalım.Fakat bizim için durum o kaadar vahim ki bunlardan kötüyüz.

Üst Alt