17/18 G Grubu M:1 | Porto 1-3 Beşiktaş | MS | 13 Eylül | Tivibu Spor 2 - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:1 | Porto 1-3 Beşiktaş | MS | 13 Eylül | Tivibu Spor 2

CL'de 3 tane portekiz takimi var, o kadar büyük düsüs yasadiklarini düsünmüyorum.

En güçlü grup degil ama en zayif grup da degil. Mesela grup A ve E bu gruptan daha kötü.

Bu sene 3 takim var ama seneye olmayabilir diye biliyorum ben (Fransa ve Rus liglerine gecildiler).

A Grubu: ManU, CSKA, Bjk, Basel
E Grubu: Sevilla, Liverpool, Bjk, Maribor

E Grubu bence de daha kolay. A Grubu bariz bir sekilde daha zor.

Bu sene 3 takim var ama seneye olmayabilir diye biliyorum ben (Fransa ve Rus liglerine gecildiler).

A Grubu: ManU, CSKA, Bjk, Basel
E Grubu: Sevilla, Liverpool, Bjk, Maribor

E Grubu bence de daha kolay. A Grubu bariz bir sekilde daha zor.
36e67f11073ff17d1239f8a56c0ad846.jpg

Rusya belcika ukrayna ya gecilmemiz
Ulkecek ayibimiz.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener icin de final looser i diyorduk ama euroleague i aldilar , boyle istatistiklere bel baglanmaz
FB de Obradovic ve para var bu basketbol için her şey demek.Bjk bütün maçlarını kazanıp gruptan çıksa ne olacak?İlk turda elenirler.Ayrica kulübün inanılmaz borcu var ve bu borç hiç azalmiyor.Kendi divan baskanlari divan toplantısında bizim borçları Galatasarayla karsilastirmayin onlarin gayrimenkulleri var demişti.Sampiyon olamadığı ilk sezonun ertesinde yine feda derler.Sizi bilmem ama ben bjk yi hiçbir zaman rakip olarak görmedim beni hiçbir zaman endiselendirmiyor ara sıra dün olduğu gibi şaşırtıyor o kadar.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Limitte bitirirler iste , ya ucu ucuna 2 inci ya ucu ucuna 3 uncu gibi.

ama su var , deplasmanda tek galibiyet bile alsan , evinde tum maclari yenilme berabere kal , son maca yine iddiali cikarsin .. cunku mac sayisi az

taraftara ve sevmeye gelince , dun cagirdilar , 1903 diye bir yer varmis akatlarda ortam vs dediler , gidesim gelmedi , kliselesmis kufurlu tezahuratlar su bu , uymuyor , zaten basketbol maclari icin salondayim gidemezdim ama normal zamanda da iticiler hakikaten

bjk liler boyledir , uzun sure kis uykusunda yattiklari icin basari geldikce kabuklarindan cikarlar ... mesela ozellikle bayanlari inceleyin , etrafinizda son 3-4 senedir "bjk tabii ki" diye agzini yaya yaya takimini soyleyen bayanlarda 50% artis vardir

Napoli maçını geçen yıl alıp aynı noktaya geldiler işte ama şunu farkettim geçen yılki gibi oynadılar yine. Normalde ofansif bir kimlikleri olmasına rağmen kapandılar ve rakibe gol attırmamaya yönelik bir oyun sergilediler, bunda erken bulunan gollerin katkısı da tabiiki vardı. Geçen yıl da böyle oynamışlardı özellikle Napoli deplasmanında.

Bu şekilde oynamaya devam ederlerse bence yine iç sahada maç kazanmaları kolay olmayacaktır 3 beraberlik alabilirler ama. 9-10 puanı yakalayan çıkar bu gruptan o durumda da içerde ya da dışarda bir galibiyet daha almaları şart, bakalım.

Bu konularda çok bir şey söylemek istemiyorum da kendilerini bu kadar üstün görmeleri gerçekten tuhaf, tamam iyi kadroları var, iyi hocaları var fena olmayan bir yönetimleri var ama karşılarında 2 yıldır biz yoktuk, Fenerbahçe ile yarışa girdiler ilk sezon geçen yıl ise şampiyonluk baskısını kaldıramayan Başakşehir ile. Hani gümbür gümbür 2015'teki gibi bir yarışta öne sıyrılmadılar.

Cidden Fenerliler başarılı olunca daha çekilir oluyor normalde takımı hiç takip etmeyen adamlar bir anda fanatik oluyor beşiktaşlılarda.

Üst Alt