17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1 - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1

juventusa cevap ver sen önce. sorumu yineliyorum bjk juvenin önünde grubu bitirebilir miydi. hadi mantığını konuştur. diğer konuya gelirsek eğer bjk nin yerinde olsaydık bi galatasaraylı olarak 2 sene üst üste 8 gruptan en kolayını çektiğimizi ve ballı olduğumuzu kabul ederdim çünkü gerçek bu. böyle bi gruba hersene kolayca avrupa liginde rastlayabilirsin. ortada bi başarı var bence de ama geçen yıl fenerin m.united ve feyenoord lu gruptan 13 puanla 1. olarak çıkmasından farklı bi başarı değil hemen hemen aynı şey üstelik fener o grupta m.united ın önünde bitirdi grubu.

yazdim , senin alintindan once yazdim , bjk real madrid veya juventusu gecemez , gruptan cikamazdi yazdim .. dedigim zaten bjk odakli degil ,bugun bjk , dun de fb ile ilgili ayni seyler yaziliyor

buna ornek olarak da ajax ,celtic ve united ile monaco yu verdim , bunlarin hepsini fb yendi ya da alt etti oynadigi maclarda , okuyorduk o zaman united bitmis etmis , adamlar avrupa ligi sampiyonu oldu

on elemede monaco ucu ucuna eledi feneri ,monaco neymis iyk miyk dendi , monaco CL de yari finalde elendi ... yani bizim genel tavrimiz bu , rakip avrupada birilerini yenerse , mutlaka rakip kotudur , cunku turk takimlarinin galip gelmemesi gerekir , mantiksizdir algisi var

diger forumlarda da Gs icin var bu , bu sacma tavirdan artik herkesin tum takim mensuplarinin kurtulmasi gerekiyor

yani sen de yazmissin , bjk yi gecelim , fb orneginden gidelim , on elemede karsilasip elendigi monaco nun CL de yari final oynamasi , united in avrupa ligini almasi bjk orneginden daha net bence

simdi sirf fb ucu ucuna elendi veya grubu onunde bitirdi diye united ile monaco ya (gecen seneki) tukaka muamelesi yaparsak bu objektif degerlendirme midir , veya su sekilde sorayim fb nin yerinde biz olsaydik , united in onunde grubu bitirmemizi , ya da monaco ya ucu ucuna elenisimizi yorumlarken boyle kucultucu konusur muyduk

bire bir objektiflik yok iste kabul edin bunu ya

Kazansınlar sevinsinler kimsenin buna laf ettiği veya göz diktiği yok.

Ama yok biz şöyle büyüğüz yok Avrupa Fatihiyiz diye de saçmalığın nirvanasına ulaşmasınlar.

2 CL maçı kazanınca Avrupa Fatihi olunmuyor. Ha ayrıca bu yakıştırma ilk ve her zaman SADECE Galatasaray için kullanılmıştır ve kullanılmaya da devam edilecektir.

Eğer kendilerini dev aynasında gorüyorlarsa bile yeni bir yakıştırma yeni bir "lakap" bulsunlar hazıra konup bizim namımızı suistimal etmesinler pis şikeciler.

Avrupa Fatihi olmak için sadece 2 maç kazanmadık biz, yıllarca Avrupa da ülkemizi temsil edip başarıdan başarıya koşup tüm ülkenin bu güne dahi görebildiği en büyük 2 kupayı kazanarak Avrupa Fatihi olduk biz.

sent via GSC

Ya ne avrupa fatihi allah askina

beylik laflar , realist bir karsiligi olmayan sacma sapan ifadeler

avrupa fatihi , imparator , kolej takimi ...

yahu united vardi ve bizden onde bitirdi zaten , real madrid ile united dan bahsedince sanki onlari gecmis algisi yaratiyorsunuz , sen real madrid ile united ile oynadin ama senin rakiplerin de o "en guclu" ile oynadi .

biraz mantik .

ya neyse bu muhabbet uzar , benim talebim su , Gs icin hangi mantikla bakiyorsaniz maclara rakipler icin de ayni bakin . 1 e 1 . Tam objektiflik yani

kendi cöp bjk forumlarina gitsene la sen

Evet yazdiklarindan sorumlusun ama satir aralarinda yazdiklarin düsünce degil, senin yazdiklarin.
Bu yüzden sana olan bu tepkiler normal.

1xt4uz.jpg

Yine bir Beşiktaş konusu ve yine insanları geriyor.

sent via GSC

Can Kardesim acik konusuyorum. Tekmeyi basacak, forumca tekmeyi basacak. Hemde öyle böyle degil, öyle bi basacaksin ki, taaa en ücra kösedeki tinerciden duyulacak. Ama hayir beyzademiz ona buna satasiyor, onu bunu geriyor, tonla insana ceza aldiriyor ama hala elini kolunu sallaya sallaya forum da dolasiyor. Sanal alemde böyle bisey iste. Sokakta el pence duracak kisi burada klavye delikanliligi tasliyor...

Haddinizi bilin ona gore konusun forumu sahsi meselenize alet etmeyin

adam gibi yorumunuzu yazin gecin , begenmediginiz adami engelleyin

burada kac yasinda adamlarsiniz yol yordam mi ogretecegiz size

Ha birde Sinan, bu elestiriye sana daha öncede yaptim ama yine ayni savunmayi yaptigin icin tekrar ediyorum.
Evet yazdiklarin kendi fikirlerin, kimsenin keyfine göre yorum yapmak zorunda degilsin tabi ki.
Ancak, yazdigin fikirlere reaksiyon verilmesi kadar dogal bisey yok, yani istedigimi yazarim size ne oluyor savunmasi dogru bir savunma degil.
Burada bisey yaziyor isen herkesin reaksiyon gösterme hakki var.
Bunu alip ikide bir insanlara tepeden bakmayi birak, ben senin asagi yukari her konuda kendin ile celistigini biliyorum ve bunu defalarca senin mesajlarin ile sana gösterdim. Misal bir celiski örnegi yine bu konuda, gecen sezon sampiyonlar ligi gelirleri ne ki demeye getiriyordun, sampiyonlar ligi geliri ile takim finanse edilmez diyordun, bu sezon besiktasin sasmpiyonlar ligi gelirlerine ouvvvv cekiyorsun.
Yani öyle insanlara tepeden bakacak bir pozisyonun yok dogrusu.
Ha bazi arkadaslar bu reaksiyonu abartiyorlar ama iste burasi tarafli bir forum, sen bana göre tarafsiz oldugun konularda bile tarafsiz degilsin.
Bu yüzden bazi arkadaslarin daha heycanli reaksiyon göstermeleri belki dogru degil ama senin mesajlarina baktigim zaman sasirdigim bir durum degil.

Son düzenleme:
Üst Alt