17/18 G Grubu M:4 | Beşiktaş 1-1 Monaco | MS | 1 Kasım | Tivibu Spor 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:4 | Beşiktaş 1-1 Monaco | MS | 1 Kasım | Tivibu Spor 2

Monaco'nun son şansı artık. Mutlaka var gücüyle oynayacak. İlk dakikalarda Leipzig gibi strese girmezlerse kazanabilirler.

ben bunu yaptigimda gosterilen tepkiye laf etmiyorum ki , hadsizlik oldugu zaman isler degisir .. elestiri getiren usuluyle getirsin basimla beraber

ama kufur hakki filan goren oldugu zaman orada forum yonetiminin devreye girmesi gerekiyor . zekice elestiri getir mesela beni de sinirlendir en akillicasi ..

burada besiktasla fenerbahceyle ilgili her acilan baslik bu takimlara kucuk dusurucu ,kufur odakli mi olmak zorunda mesela .. tematik ya da tarafli forumda da objektif hatta muhalif uyeler barinabilir ..

surada hakkaten besiktasli fenerli uye yok mesela , havadan su dovmece , 2-3 kisi gelse ben fenerliyim besiktasliyim diye hemen edilecek laflari tahmin edebiliyorum , ua da antuda gorduk orneklerini

sonra yok sinan besiktasli mi , recep fenerli mi , bilmem kim trabzonlu mu diye papatya fallari

ama adamin teki gelip ben antalyasporluyum dese sorun cikmaz ... boyle objektiflik olur mu yahu

Kalınlaştırdığım sözün kusura bakma saçma olmuş. Anadolu takımları bütçeleri gereği çoğu ilk 10'a girmenin biraz daha iyileri ilk 5'e girmenin mücadalesini veriyor. Bunun herkes farkında. Antalyaspor olsun ya da diğer anadolu kulüpleri Galatasaray'ın seviyesinde olmadığı için sıkıntı olmaz. İnsanların memleket takımı olmasından dolayı ya da benim Göztepe'ye olan hayranlığım gibi tarihine olan saygı kulübü sempatik yapıyor.. Ama ben burada Göztepe - Galatasaray kıyaslaması asla yapmam ikisi arasında olacak karşılaşmada tarafım Galatasaray olur. Burada Anadolu kulüplerini destekleyen arkadaşların bu çizgiyi koruduğunu görüyorum.

Küfür konusu da bizim ülkemizin kanayan yarası. Bilgi ve becerisiyle fikirlerini ortaya koyamayan zayıfların başvurduğu yöntemdir. Küfür ve dayak. Buna bir şey diyemem. Ama Fenerbahçeli bir taraftarın bu forumda olma sebebini aklım almıyor. Ben 12numara'da 10 dakika duramam. Buna eminim!

herkes ayni seyi soylerse forum anlamini yitirir , surekli bjk fb tukaka , onlar kotu onlar gebersin ile yurumez bu gemi

farkli gorus fikir ve soylemler dunyamizi zenginlestirir ..

bir de bana ve sozlerime boyle onem atfedip alinti yapmaya degmez

bu baslikta besiktasi ve monaco yu , maci konusalim

Alıntılama yazarın sözlerine önem atfedildiği anlamına gelmez Sinan Bilgin. Bu bir lütuf değildir.

"O kadar yazı yazılıyor sana cevap veriyorum; gör arada kaynamasın" demenin bir şeklidir. Bütün yazıları okuyacak kadar senin vaktin olabilir.

İyi Forumlar!

5 yesinler hatta 10 yesinler zerre üzülmem. Tiner kafalardan sıkıldım. Ki ben her Türk takımını desteklerdim ama bunlar cidden baydı artık.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Monaco'da ciddi eksikler varmış, zaten evlerinde yenildiler bu maçta birşey beklemiyorum.

Sezon başında söyledi herkes kura şansı önemli bişey. Tarihlerinde ilk defa gruplardan çıkacaklar bu da tartışılması gereken ve rekabet ettiğimiz bjk'nin aslında yanımıza dahi yaklaşamadığının göstergesi.

Real Dortmund gibi

Barca City gibi bir kura da çekebilirlerdi. Ama bjk'yi tebrik etmek lazım tabi yine de.

Beşiktaş XI: Fabri, Gökhan Gönül, Pepe, Tosic, Adriano, Atiba, Tolgay, Oğuzhan, Quaresma, Babel, Cenk.

Monaco XI: Subasic, Raggi, Jemerson, Glik, Jorge, Fabinho, Tielemans, Moutinho, Lemar, Marcos Lopes, Keita Balde.

Atina Tolgay Oğuzhan Babel Q7 Talisca Cenk.

Son yılların en iyisi bu kadrodur.

Rodriquez Tolga Belhanda gibi isimlerle bunlar kıyaslanamaz.
Beşiktaş hala bu ligin en iyisi kendi ayaklarına sikmazlarsa bizim terimi yolladigimiz gibi 3 yıl daha şampiyon olurlar.

Atina Tolgay Oğuzhan Babel Q7 Talisca Cenk.

Son yılların en iyisi bu kadrodur.

Rodriquez Tolga Belhanda gibi isimlerle bunlar kıyaslanamaz.
Beşiktaş hala bu ligin en iyisi kendi ayaklarına sikmazlarsa bizim terimi yolladigimiz gibi 3 yıl daha şampiyon olurlar.
Git Fener, Beşiktaş kadrosuna olan hayranlığını onların mecralarında anlat.

O bahsettiğin adamlar da Şenol olmasa çöp olurlar rahat ol.

Üst Alt