17/18 G Grubu M:4 | Beşiktaş 1-1 Monaco | MS | 1 Kasım | Tivibu Spor 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:4 | Beşiktaş 1-1 Monaco | MS | 1 Kasım | Tivibu Spor 2

Git Fener, Beşiktaş kadrosuna olan hayranlığını onların mecralarında anlat.

O bahsettiğin adamlar da Şenol olmasa çöp olurlar rahat ol.

Bende bunu dedim zaten.
Şenol ile bağlarını koparmazlarsa -ki bence en geç 2 aya Şenol Fikret kavgası başlar aynı terim Aysal kavgası gibi. İkisi de egoist ve megaloman çünkü.- başarılı olmaya devam ederler.

Sonuc ne olur bilmem ama insallah besiktasli futbolcular büyük efor saglamasi gerek türden bir mac olsun ki ligde puan kaybetsin

Aspor'u iki dakika açtım midem kalktı
Stüdyo'yu tiner kokutmuşlar

TapaTalK

Ara sıra Son sayfayı izliyordum Ilgaz Çınar falan varken artık onuda pek izlemiyorum. Mustafa diye bir moderatör var, ikide bir sözünü kesiyor konukların. Ilgaz falan tam bir şey anlatıyor, bu Mustafa videomuz var diyor saçma sapan videolu soruları ekrana getiriyor. Geçen elemanın biri video göndermiş,diyorki Mesut özil fenerbahçe'ye gelir mi görüşlerinizi merak ediyorum :D

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aspor da yine de ilgaz ve ugur gibi yeni nesil ve bilgili adamlar ve en azindan haldun domac gibi duzgun yorum yapabilen biri var

mustafa goksu kiytirik bir eleman ama o zaten yorumcu degil

son sayfa denen program fena degil

Ara sıra Son sayfayı izliyordum Ilgaz Çınar falan varken artık onuda pek izlemiyorum. Mustafa diye bir moderatör var, ikide bir sözünü kesiyor konukların. Ilgaz falan tam bir şey anlatıyor, bu Mustafa videomuz var diyor saçma sapan videolu soruları ekrana getiriyor. Geçen elemanın biri video göndermiş,diyorki Mesut özil fenerbahçe'ye gelir mi görüşlerinizi merak ediyorum :D

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kanalda yüzde 45 bjk yüzde 45 fb li var
Stüdyoların yarısı tiner yarısı da beyinsiz antu kafası doludur

TapaTalK

bu akşam bizim maçımız olsaydı bizi konuşup destekliyor olacaklardı bunun tinercilikle ne alakası var ?
ülke takımı mantığıyla bakıyorlar .

Üst Alt