17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim

Şikeci teknik direktör çıkıp puan farkı suni diye sırıttığında belliydi lige bir operasyon çekileceği. İlk adımda bize puan kaybettirdiler ikinci adımda farkı eritecek şeref yoksunu tetikçiler.

Bu maçta hakemler ne yapar ne eder röveşata bile çekip gol atarlar bu maçı kazandırırlar fenere.

Önemli maç. Fener puan kaybederse forum ve bizim camia biraz durulur rahatlar. Kazanırsa fokurdamalar artar.
Bence alakası bile yok, Bjk ve Başak maçlarımız var oradan bize 0 puan yazacağız, Fener bu maçı kaybetse bile o haftalarda kimle oynuyor bilmiyorum yenmesi durumunda fark 2 olacak ki zaten bizi geçen geçmiş olacak Fener'e gelene kadar, bu maçı yenerlerse bizi geçecek takımlardan biri daha olur en fazla.

Kayseri kazanırsa şaşırmam. Fenerde büyük stres olacaktır. Fark şu an 8. Herkes kazanmalarını bekliyor. Kayseri'de Mendes gibi hızlı oyuncu var. Deniz çok değişik işler yapabilen 10 numara. Orta alanları sert. Stoperler KanaBıyık-Kucher çok büyük tecrübe. Özellikle Kayseri öne geçirse büyük stres olacak.

Fenerbahçe kapanan savunmayı çok zor aşıyor.

Bence alakası bile yok, Bjk ve Başak maçlarımız var oradan bize 0 puan yazacağız, Fener bu maçı kaybetse bile o haftalarda kimle oynuyor bilmiyorum yenmesi durumunda fark 2 olacak ki zaten bizi geçen geçmiş olacak Fener'e gelene kadar, bu maçı yenerlerse bizi geçecek takımlardan biri daha olur en fazla.

Ben psikolojik atmosferden bahsetmiştim aslında. Puan hesabı ayrı tabi. Kabul edelim ki bugün Fener kazanamazsa genel bir rahatlama olacaktır taraftarda. Ondan sonra önümüzdeki 3 maç kiritk hale gelecek. Ben 9 puan alabiliriz diyorum bu 3 haftadan.

Ben psikolojik atmosferden bahsetmiştim aslında. Puan hesabı ayrı tabi. Kabul edelim ki bugün Fener kazanamazsa genel bir rahatlama olacaktır taraftarda. Ondan sonra önümüzdeki 3 maç kiritk hale gelecek. Ben 9 puan alabiliriz diyorum bu 3 haftadan.
Fener'i rakip olarak gören yok ki, onlar en fazla bizim kötü halimiz kadar iyi olabilir o yüzden kimsenin aman Fener'de yenildi biraz daha rahatız kafasında olacağını sanmıyorum. Takımın ritmi bozuldu ben o kadar iyimser bakmıyorum "kolay" maçlara artık, skordan ziyade berbat bir futbol oynamaya başladık hoca bi 3lü bi 4lü ne yaptığını veya ne yapmak istediğini bilmiyor, oyuncular keza maça sağ kanat başlayıp ortada zaman öldürüp solda bitiriyor bu kafalar nasıl toplanacak merak konusu.

Bunların maçı umurumda değil, Bjk ve Başakşehir daha ciddi rakip bizim içim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçı keyifle izlerim diyordum şimdi yüzüne bakasım gelmiyor :red: 2 haftada tabloyu 180 derece değiştirebilmek gerçekten büyük başarı. Hocamızı tebrik ediyorum.

Üst Alt