17/18 H:11 | Galatasaray 5-1 Gençlerbirliği | MS | 3 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pffffffff,Bunun mu hesaplaşmasını yapıcam ya haklı çıktım tribindemisin sen
Haklı çıktık diyen mi oldu.Sana elindekinin potansiyelini bil öyle konuş diyoruz.Kendine bakmadan başkasına bakarsan böyle dersini alıp gelirsin.Futbolu matematik sanıp şundan 4 yedi bundan 6 yedi o zaman biz 10 atarız demekle olmuyor o işler.En azından senin gibi matematik hesabı yapıp sonra da yorum yapmıyorum.O konuda haklısın

Haklı çıktık diyen mi oldu.Sana elindekinin potansiyelini bil öyle konuş diyoruz.Kendine bakmadan başkasına bakarsan böyle dersini alıp gelirsin.Futbolu matematik sanıp şundan 4 yedi bundan 6 yedi o zaman biz 10 atarız demekle olmuyor o işler.En azından senin gibi matematik hesabı yapıp sonra da yorum yapmıyorum.O konuda haklısın

Aferin sana o vakit,Ts 6 yedi diye 6 veya daha fazla atarız diyen 1 kişi bile olmadı 4-5 bile görmedim fazla,ben 2-0 falan alırız dedim en fazla direnç koyarlar diye bekliyordum ama maçı domine etmeleri sürpriz oldu Futbol profesörü sn. Civelek

Aferin sana o vakit,Ts 6 yedi diye 6 veya daha fazla atarız diyen 1 kişi bile olmadı 4-5 bile görmedim fazla,ben 2-0 falan alırız dedim en fazla direnç koyarlar diye bekliyordum ama maçı domine etmeleri sürpriz oldu Futbol profesörü sn. Civelek
Tabi hiç der misiniz.Bizim okumamız yok.Valla profesör değilim ama senden iyi anladığım kesin.Avatarından belli ne kadar anladığın zaten

Artık çift santrafor deneme vaktimiz geldi ve geçiyor, tarihimizde şampiyonluklarda hep çift santraforun gücünü kullandık bence artık deneyebileceğimiz ender maçlardan biri de Gençlerbirliği maçı, bir kez olsun Eren girip Gomis çıkmasın ikisini de sahada birlikte neler yapabileceğini görelim
----------------Muslera---------------
Mariano--Maicon--Serdar--Linnes
Yasin-Fernando--Belhanda-Garry
-----------Gomis---Eren-------------

sahsi ego swazlama zamani degil renktas
Ego değil de şu uçarız kaçarız,şu rakip kim diyen adamlara artık ders verme zamanı geldi.3-4 haftadır takım gram top oynamıyor.Bunu konuşacağına adam gelmiş Trabzon şundan 4 yedi de şundan 6 yedi rahatça yeneriz.Yaw adam senin 2 senedir 1 gol bile atamadığın takımlara hem de deplasmanda 2 şer 2 şer atmış.Madem öyle bunu neden konuşmuyosun.Rezil futbol oynuyoruz arkadaş.Uçup kaçtığımız falan yok.Kör müsünüz?

Ego değil de şu uçarız kaçarız,şu rakip kim diyen adamlara artık ders verme zamanı geldi.3-4 haftadır takım gram top oynamıyor.Bunu konuşacağına adam gelmiş Trabzon şundan 4 yedi de şundan 6 yedi rahatça yeneriz.Yaw adam senin 2 senedir 1 gol bile atamadığın takımlara hem de deplasmanda 2 şer 2 şer atmış.Madem öyle bunu neden konuşmuyosun.Rezil futbol oynuyoruz arkadaş.Uçup kaçtığımız falan yok.Kör müsünüz?

renktas fazlasiyla kiyametci yorum var eminimki CAN renktasimiz da soylediklerinin farkindadir yani nolmus herif optimist yaklasiyorsa ... ? demi

Bu maçı alırız ama ilerisi çok karanlık bizim için tudor aklını başına almalı ama pek alıcak gibi görünmüyor , alışmış kudurmuştan beterdir adam geldiğinden beri ostersunds maçı dahil görece zorlu maçlarda hiç iyi oynatmıyor takımı geçen sezon kadro kötü dedik savunduk ama bu sezonda aynı bizim takım tempolu , presli , hücum yaparak ilk 8 maçta 22 p kazandı geride durup değil burda çok savundum tudoru ama bitti bugün itibari ile tudora karşıyım aklını başına almıyorsa köyüne gidebilir.

Üst Alt