17/18 H:11 | Galatasaray 5-1 Gençlerbirliği | MS | 3 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi günde kötü günde takımımızın arkasında olmalıyız.

Medyada dönen algı oyunlarına kanmayalım. Takımımız önündeki bütün maçları kazanacak güçte, en yakın rakibinin üç puan önünde. Ezeli bir rakibinin 5, ötekinin en kötü ihtimalle 5 puan önünde.

Cuma günü iki elim kanda da olsa gidip takımımı destekleyecegim. İki tane tetikçi ve uydurma kararları yüzünden takımım puan kaybetti diye salmayacağım. Zaten hedefledikleri bu, takımı karıştırmak.

Haber sitelerine baksan galatasaray kume düşmemeye oynuyor zannedersin. Şeref yoksunu Beşiktaş ve fenerli yorumcular pis kirli oyunlara başlamış gene. Onlara malzeme vermeyelim. Gençlerbirliğini geçip yolumuza devam edelim.

yahu neden bizim aldığımız ''sözde'' yıldızlar hemen su koyuveriyor anlamak mümkün değil ! messi neymar ronaldo gibi adamlar 500 sene sülalesine yetecek para kazandıkları halde adamlarda hala hırs yüksek konsantrasyon kazanma azmi var ! dünya futbolunda bu adamların yanında bir hiç olan bellhanda feguli gibi adamlar bizde kapris yapıp şovmen oluyorlar ! tamamen kulübün profesyonelce yönetilmemesinden yönetim ile futbol takımı arasındaki koordinasyon bozukluğundan galiba ! yada adam geliyor takıma bakıyor herkes yatış banane arkadaş moduna mı giriyor nedir

belhanda , guilano gibilerin ismini duyunca seyirciler binlerce kisi hava limanina giderse , adamlar milyon euro lara bogulursa bu durum degismez

vermezsek gelmiyorlar mi ? e gelmesinler , geliyorlar da neye yariyorlar

3 haftada 9 puan alabileceğimiz bir serinin ilk maçı. Mutlaka ezici bir galibiyet almalıyız ki moral olarak toparlayalım. BJK Göztepe, Fener Osmanlı deplasmanlarında. Mutlaka birşeyler olacak bu haftalarda. Lider takımın bu kadar havlu atmaması gerekiyor.

Muslera
Mariano Maicon Serdar Linnes
Fernando Selçuk/Tolga
Sinan Belhanda Garry
Gomis

11'i ile sürekli kanatlardan oynayarak yolumuza bakmalıyız.

her duran top kalemizde gol tehlikesi olabiliyorken umutlu konuşanlara şaşırıyorum... her maç zor bizim için böyle amatörce bir zaafiyet olamaz Galatasaray gibi bir takımda ..trabzon çözmüş olayı paso ceza sahası çevresinde duran top korner almaya çalıştılar başarılı da oldular..

Ben Sinan'in oynamasi taraftariyim, Sinan'i yeniden kazanabiliriz, sagda Sinan, solda Garry, ofansif oyun ve her iki kanattan da hucum ederiz. Yok eger Tolga'yi yine kanatta oynatirsa kendi kaybeder.

sinan , yasin gibi adamlara para oduyoruz , sevsek de sevmesek de bu adamlardan bazi maclarda yararlanmamiz lazim , onlarin da bizden sonraki futbol hayatlarinda para kazanabilmeleri icin sahaya gonderildiklerinde bir seyler ortaya koymalari lazim

Ben sezon başından beri diyorum zaten yedek oyuncularından daha çok faydalanmalıyız diye. Dün Yasin girdi hareket geldi biraz.

Yasin'in sorunu egosu. Onu kontrol edebilse her türlü fayda sağlar zaten takıma.

Eren, Yasin ,ne kadar kızgın olsam da Sinan bu adamlardan faydalanmalıyız. Mutlaka yeterli şekilde süre vermeliyiz. 11 adamla şampiyon olamazsın. Sana katkı verecek oyuncu sayısını minimum 15-16 ya çekmek lazım. Yoksa zor. Tudor bunu hiç dikkate almıyor.

sent via GSC

Ben sezon başından beri diyorum zaten yedek oyuncularından daha çok faydalanmalıyız diye. Dün Yasin girdi hareket geldi biraz.

Yasin'in sorunu egosu. Onu kontrol edebilse her türlü fayda sağlar zaten takıma.

Eren, Yasin ,ne kadar kızgın olsam da Sinan bu adamlardan faydalanmalıyız. Mutlaka yeterli şekilde süre vermeliyiz. 11 adamla şampiyon olamazsın. Sana katkı verecek oyuncu sayısını minimum 15-16 ya çekmek lazım. Yoksa zor. Tudor bunu hiç dikkate almıyor.

sent via GSC

Eren neyse de Yasin'den katkı alır üstüne düşse.

-----------Muslera-------------
Mariano-Maicon-Serdar-Linnes
Sinan----Fernando---Rodrigues
-----------Belhanda ------------
------------Gomis-----------------

Eren çok çok kötü nedense bu yıl.
Normal abi hiç oynatmıyor ki.

Dün ilk deda bu kadar uzun süre buldu. 35 dakika civarı olması lazım.

Bu maçtan önce 9 hafta da 6 maçta oynadı. Oynadı demek de haksızlık olur çünkü en fazla süre bulduğu maç Fener maçı o da 10 dakika.

Ilk haftalarda hep 1-2 dakikalığına oyuna aldı Tudor dalga geçer gibi.

sent via GSC

Oynatilmadigi icin boyle , gecen sene sezona muthis ozguvenle girdi , imkansiz goller atti , plase ile atti kafa ile atti , rovesata ile atti .. Takimin en iyisi olarak basladi , bu adamda bu kapasite varsa ama dusus yasamis ve bu kadar uzun surmus ise oynatilmamaktandir

yasin ve sinanda da gorecegiz bunlari, ya da bir meydan okuma yapacaklar ... eren de meydan okuma yok bu denirse haklisiniz derim , hirsi biraz gostermelik geliyor bana da

allahtan rodrigues girdi ,girdigi gibi gol atti da onu kaybetmekten simdilik kurtardik . gecen sene de brumaya oldu bu anlamsiz operasyon

Üst Alt