17/18 H:11 | Galatasaray 5-1 Gençlerbirliği | MS | 3 Kasım - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilk haftalar olaganustuydu.. Takimi seyreden herkes bu takimi bu ligde yenecek takim olmadigini soyluyordu.. Ister istemez futbolcular da bundan etkilendi sanirim. Gevsediler.. Fener ve Trabzon maclari bu gevsemenin ve TD bozuntusu Tudor'un eseri..

Insallah derslerini almislardir.. Basak ve Besiktas maclari cok zor gececek.. Otursunlar rakipleri izlesinler.. Bu oyunla ve Tudor ile benim sahsen fazla beklentim yok.

Mbappe Gomis'e kitlenmiş :D

DNxo1X8XkAUq4RY.jpg

Bu maç çok yanıltıcı oldu başak maçına 3 lü çıkarsak farklı kaybederiz.Gençler bile 1-0 dan sonra 15 dk filan orta sahada bize üstünlük kurdu ve kalemizde baskı yaptı.2 bulduktan sonra çözüldüler. Başak zor gol yiyen hızlı kanatlara sahip eğer 3-5-2 yaparsak bizi duman ederler.Serdar aziz olmaması çokta önemli değil önemli olan 4 lü defans solda linnes mecburen kanatlara gary ve yasin olmalı tolga yada ndiaye den birisi ortada olmalı.Eren iyi oynadı ama gomisle ikisi başak maçına çok lüks olur.Ama tudor burnunun dikine gitmeyi seven bir adam 3 lü çıkacak ahmet yada koray la ve kaybedicez gibi gözüküyor umarım yanılırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muslera mariano maicon denayer linnes fernando ndiaye(tolga) gary belhanda yasin gomis Başak maçına en mantıklı kadro olur.

Muslera mariano maicon denayer linnes fernando ndiaye(tolga) gary belhanda yasin gomis Başak maçına en mantıklı kadro olur.

Yasin yerine Tolga’yi koy, kadro bu olur
Bir de deplasmanda oynuyorum deyip rakipten cekinirse Linnes yerine Latov yapar

Ama bence bunu yaparsa hata eder
Simdiye kadarki en buyuk hatasi rakiplere bakip nasil onlerim diye dusundugu zaman oldu, ozellikle fb, ts ve 1-2 deplasman macinda

Halbuki kendi oyununu oynayabilecek sekilde ciksa hicbiri farketmez yener geceriz ama nedense oyle yapmiyor
Basak rakip kim olursa olsun acik oynayan bir takim
Ben olsam cift forvet cikarim, bol gollu mac olur, 2 yer 3 atariz

Şunu bilmiyorsun bunların alayına kart gösteriliyor kural gibi birşey niyet falan aranmıyor penaltıyı verdiği an kart

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Futbolun icine daha ne kadar sicilabilir merak ediyorum. Ben hoca olsam oyuncularima ceza sahasi icinde disinda nereden olursa olsun milletin eline nisanlamasi talimatini verirdim.

Elle oynamalarin veya faullerin nizamiligine su sekilde bakin

bir oyuncu mesafe kat ede ede rakip sahaya geciyor ve bunu basit de olsa iterek indiriyorsun . Kart kullanmaz isen , hucum oyuncusunun butun avantajini elinden alirsin , oyun durur , defans yerlesir , ve set oyunu ile baslar , buna taviz verildigi surece de surekli uygulanan bir taktige donusur

elle oynamada da aynisi , kurallar diyor ki , futbol oynamanin yasak oldugu bolgelerle yani ozellikle dirsek ile parmak ucu arasi bolge ile alan genisletemezsin

genisletirsen , o riski alirsan , o zaman gelir top carparsa artik bu bir carpma degildir cunku sen vucudunu korumak icin degil , kendini sakinarak da degil , topun gecmesine engel olmak icin genisletiyorsun

bu bariz gol sans icin ise kirmizi , daha geri plandaki seyler icin ise sari kart ile cezalandirilmali elbette

bunlara da futboldaki ihtar manasina gelen sariyi gostermez isen nasil hucum futbolunu tesvik edeceksin

büyük maclarda yoklari oynadigin sürece böyle skorlarin benim icin önemi kalmiyor
gelecek hafta basaksehirden korkup yine kaleye gidemeyiz

Üst Alt