17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım

Mesele turkiyeden adam almak olunca tavan hala bruma ve cengizdeki 15 milyonlar . O yuzden ben hadi belhanda ndiaye diye bagirsak cikip 10 verecek klup pek sanmiyorum

ama avrupada kendi aralarinda olsa verirler dusunmezler bile

yorum programlarını izliyorum da Hüseyin Göçek gerçekten çok kötü bir hakem ya. Her şeye faul veriyor sırf risk almamak için.

Yeni kurulan "Anti Göztepe'liler Birliği" kapılarını açıyor.

Katılmak isteyenler bir Mention / Cevap / PM atsın.

a_gg.png

İlk gol en kısa oyuncu Talisca'yı tutuyor.Sol bek pozisyonu Tayfur'a kalmış.Sabri orta saha yuvarlağının orada.Bunlar bu kadar puanı nasıl toplamış?

Mesele turkiyeden adam almak olunca tavan hala bruma ve cengizdeki 15 milyonlar . O yuzden ben hadi belhanda ndiaye diye bagirsak cikip 10 verecek klup pek sanmiyorum

ama avrupada kendi aralarinda olsa verirler dusunmezler bile

Evet 15 max şuan , aldığımız fiyata yada 1 2 milyon aşağısına 2 3 yıl sonra satarsak kârda olucaz o yüzden pek takılmamak lazım o detaylara.

Tamer Tuna: "Ne kadar analiz yaparsaniz yapin, Besiktas size gol atar."

E yuh yani. soyle bir sey soyleyip hala gorevde kalabiliyorsun ya. ben boyle duzene sicayim.

Tamer Tuna: "Ne kadar analiz yaparsaniz yapin, Besiktas size gol atar."

E yuh yani. soyle bir sey soyleyip hala gorevde kalabiliyorsun ya. ben boyle duzene sicayim.

Maalesef, omurgasız bunlar yapacak bir şey yok. Ekmek parasını aldığı takımı savunması gerekiyor her halükarda. Sırf bu T.D için demiyorum böyle konuşanlar için genele.

Göztepe kapasitesine göre iyi oynadı aslında. Sezon başından beri savunması iyi değildi zaten. Oradan patlak verdiler bu akşam. İleride Jahovic ve Scarione'nin de yokluğu hissedildi.

Üst Alt