17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım

@Serkan Şafak'tan haber alınamıyor...
Serkan Şafak (temsili)

18dfcccdc786371966d884359912fd36.jpg

İlk yarıyı izledim 2-0 olunca kapadım..

Bir kere Göztepe yattı diyen maçı izlememiştir..Bjknin golüne kadar 3 tehlikeli atak yaptılar bjk daha pas yapamazken golü buldu.. Adamlar buna rağmen ylmadı etkili olmaya çalıştı..Zaten göztepenin yumuşak karnı savunması.. Jahovic ve Scarione yokken ancak bu kadar olurdu..1-0 ken Goufranın şutu gol olsa bambaşk bir maç izlerdik.. Bjk belli ki çok yorulmuş AVrupada bize bu şekilde denk gelirlerse kesinlikle yenilmeyiz..Umarım bir sonraki maçlarını kaybederler de bizim maçta kafaları Avrupada olur

Bu Serkan nerede ? Bu Adis Jahovic nerede ? Demek ki neymiş Aliağa Belediyespor tevafuk eseri bir kaç maçta iyi oynayıp o kadar puan toplamış. Ligden düşecekler sıralamasında 3. sıraya koydum. Adis Jahovic layık olduğu yerde gollerini sıralasın. Süper lig ona göre değildir. ;)

Bu Serkan nerede ? Bu Adis Jahovic nerede ? Demek ki neymiş Aliağa Belediyespor tevafuk eseri bir kaç maçta iyi oynayıp o kadar puan toplamış. Ligden düşecekler sıralamasında 3. sıraya koydum. Adis Jahovic layık olduğu yerde gollerini sıralasın. Süper lig ona göre değildir. ;)
Gercek imparator jahovic yoktu gol yollarinda suskun kaldik ustat ,Goztepe dusmez lig baslamadan 9. Bitirir dedim ilk 7 de mumkun.

Göztepe de bu defans hattı olduğu sürece işi zor
Bizim maç 5 6 sallarız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt