17/18 H:12 | Başakşehir 5-1 Galatasaray | MS | 18 Kasım - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tudor rezil etti bizi cümle aleme.Ulan başakşehir gibi takıma deplasmanda sen nasıl çift forvet çıkarsın.Oyun taktiğide defanstan Erenle Gomise şişirme toplar.Bu herif değil biz ptt liginden 1 takımı bile çalıştıracak kapisitede değil.Hiç istemiyordum gelmesini ama Terim direk ocakta gelsin.Yoksa bunla ilk 2 ye bile giremeyiz.Karga maçınında üzerini çizin şimdiden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
neyse işi biraz magazine vuralım. Bu sene parçalı ile çıkmadığımız 2 maçta da yenildik. Bundan sonra her maça parçalı ile çıkalım.

Galatasaray bugünkü mantığıyla ve oyuncu seçimiyle sahaya çıksın bir haftada 7 defa maç yapsın Başakşehirle hepsinde yenilir bakın yenilir diyorum beraberlik bile alamaz yediğimiz goller rezalet ayrıca Maicon hızlı adamlar karşısında böyle perişan olacaksa Beşiktaş maçında o taraftar önünde Babel ve Quaresma içinden geçer bizim savunmanın....

Bu saate kadar kovulmadıysa bu saatten sonra da kovulmaz bu adam yine. Hala lider olmasak vallahi Tudor’dan kurtulalım diye yenilelim diyeceğiz de böyle demesek bile iki hafta sonra BJK deplasmanında kaybedeceğiz.
Göz göre göre 2 hafta sonra bir kez daha kaybedeceğimizi bile bile bekliyoruz burada. Rakibin gücünden veya takımın durumundan vs değil, tamamen başımızdaki çapsız herif yüzünden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olacaklar ;

Fatih Terim gelir, Arda Turan gelir, Asamoah gelir, Emre Akbaba gelir.

Sol tarafa Asamoah-Arda turan iyi işler, FT lobisiyle hakemler biraz bizden olur ve şamp oluruz.

Seneye yabancı sınırı gelir.

Hakemi savunma niyetim yok ama pozisyonlara baktim biraz

oncelikle lato visca pozisyonunda bence lato faul yapmis , evet visca oscarlik atmis ama itmenin azi cogu olmaz , itme o zaman , yani etkilemeyecegine inaniyorsan itme , pozisyon geregi itmis ama itmis yani

visca fernando pozisyonunda visca nin tutmasi sari kartlik degil , fernandonun ittirmesi de sari kartlik degil .

Ikinci golde ofsayt yok , cizgi cekildi , elia 1 metreden fazla nizami , fakat atagin gelisiminde bence net taban var , bence hakemin en net hatasi

penalti dogru , basaksehirli gokhan sari gormeliydi

ama "bence" kritik ve aleyhimize en net hata ikinci gol oncesi taban

5-1 nedir

ulan tudor

51_nerenin_plaka_kodu_Nigde.jpg

Şu resimi ben koydum kaldırın sinirim bozuluyor Tapatalk da şu şerefsizleri gördükçe

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Hep benim gibiler kötü oldu. Galatasaraylı olmamak ile hatta mağlubiyet alalım ki haklı çıkalım gibi saçma sapan şeyler ile suçlandım ama kim haklı çıktı lan yine. Ben Galatasarayı sevdiğim ve düşündüğüm için hep dile getirdim gördüğüm yanlışları.

Bu 4 oldu ulan. Bu sezon benim kendi adıma ölçü olacak maçlar olarak belirlediğim 5 maçın dördünü oynadık (Antalya,Fener, Trabzon, IBB , Beşiktaş) ve sadece 2 puan çıkardık 4 maçtan. Antalya iyi gitmese de lig öncesi transfer ve genel olarak insanlarda yarattığı beklenti olarak ben de ölçü kriteri olarak belirlemiştim o maçı.

Bu 5 maçın dördünde bugüne kadar kapkara bir futbol gördük. Bu kadroya yakışmayan sönük korkak ödlek ve plansız bi futbol. 4 maçtan 2 puan çıkardık, adım gibi eminim başımızdaki psikopat Hırvat dan yoksun her oyuncu orijin mevkisinde çıksaydık bu maçlara bence bu 4 maçtan en az 6 puan alırdık.

Aslında yazılacak o kadar çok şey var ki ama belirli bir kesim var ki kafasına taş vursan bile bildiğinden şaşmıyor ne anlatsan nafile. Sezon öncesi bu Tudor ile 3.olursak iyidir demiştim bütün transferler yapılmadan önce, bu kadar yapılan transferi gördükten sonra buna rağmen bu oyun ile şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum ben. Kendine yakın olan her rakibe karşı eli ayağı dolanan bir takım şampiyon falan olamaz. Küçük takımlara karşı işimiz hep rast geldi ama bir gün onlara karşı da takılırsak sıçıp batırma ihtimalimiz az değil bence.

sent via GSC

Üst Alt