17/18 H:12 | Başakşehir 5-1 Galatasaray | MS | 18 Kasım - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sabah rezil bir şekilde uyanmamı sağlayan herkesin abv

Başakşehir'i başımıza real madrid yaptılar.

Galatasaray Türkiye'de hiç bir kulüpten 5 yiyemez, bunun sorumluları kimse istifa etmelidir. Liderlik 2 haftaya el değiştirir, hele şampiyonluğun stres haftalarına girdiğimiz an orda ki o ruh halini nasıl toplayacak bu takımı nasıl ayağa kaldıracak bu adam?

Fenerle oynadı kendi psikolojisini takıma yansıttı
Trabzonla oynadı aynı
Başakşehir rencide etti resmen
2 hafta sonra beşiktaş aynı tarifeyi uygulayacak yüksek ihitmal

Bizden önce büyük maç kazanamıyodu buraya geldi bu kadroyla bişeyler yapar dedik, eline kadro verelim şansı hak ediyo dedik burayı da karabük'e çevirdi.

Fener maçından itibaren belliydi böyle olacağı, takımı o büyük maç psikolojisine sokmak büyük teknik adamların işidir senden cacık olmayacak belli oldu.

Trabzon ersun yanal'a sabretti 1 sezon kaybetti
Beşiktaş bilic'e sezon sonuna kadar sabretti şampiyonluğu kaybetti
Fener aykut'a sabretti sezonu kaybetti

Görünen köy kılavuz istemiyo, ilk yarı puanlar eşitken getirin şu adamı.

Tadimi kaciran 1 caps

bd242def6d79fbb6fa36d3434cbd48ab.jpg

Hep benim gibiler kötü oldu. Galatasaraylı olmamak ile hatta mağlubiyet alalım ki haklı çıkalım gibi saçma sapan şeyler ile suçlandım ama kim haklı çıktı lan yine. Ben Galatasarayı sevdiğim ve düşündüğüm için hep dile getirdim gördüğüm yanlışları.

Bu 4 oldu ulan. Bu sezon benim kendi adıma ölçü olacak maçlar olarak belirlediğim 5 maçın dördünü oynadık (Antalya,Fener, Trabzon, IBB , Beşiktaş) ve sadece 2 puan çıkardık 4 maçtan. Antalya iyi gitmese de lig öncesi transfer ve genel olarak insanlarda yarattığı beklenti olarak ben de ölçü kriteri olarak belirlemiştim o maçı.

Bu 5 maçın dördünde bugüne kadar kapkara bir futbol gördük. Bu kadroya yakışmayan sönük korkak ödlek ve plansız bi futbol. 4 maçtan 2 puan çıkardık, adım gibi eminim başımızdaki psikopat Hırvat dan yoksun her oyuncu orijin mevkisinde çıksaydık bu maçlara bence bu 4 maçtan en az 6 puan alırdık.

Aslında yazılacak o kadar çok şey var ki ama belirli bir kesim var ki kafasına taş vursan bile bildiğinden şaşmıyor ne anlatsan nafile. Sezon öncesi bu Tudor ile 3.olursak iyidir demiştim bütün transferler yapılmadan önce, bu kadar yapılan transferi gördükten sonra buna rağmen bu oyun ile şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum ben. Kendine yakın olan her rakibe karşı eli ayağı dolanan bir takım şampiyon falan olamaz. Küçük takımlara karşı işimiz hep rast geldi ama bir gün onlara karşı da takılırsak sıçıp batırma ihtimalimiz az değil bence.

sent via GSC

Valla ben alıştım artık... Öyle bir kitleye sahibiz ki inanılmaz. Tarık konusunda, Selçuk konusunda, Hamza konusunda, Prandelli konusunda, Rikering konusunda, Serdar konusunda, Danny konusunda ağzıma resmen sıçtılar... Hiç birinde de yanılmadım. Göz var nizam var anasını satayım yanılmak zaten mümkün değil. Sanki biz Galatasaray'ı savunmuyoruz. Daha bundan 4 hafta önce Tudor konusundaki eski postumu güncelleyerek dalga geçiyorlardı... Şimdilerde hala daha lideriz bekleyelim diyenler var. Sen lidersen senin rakiplerin patır patır döküldüğü için lidersin. Ulan bu kadroyla neyi bekliyeceksin?

Galatasaray gibi bir takımın bekleme lüksü yok. Hala daha örnek gösteriyorlar Hamza ile olduk diye. İster inanın ister inanmayın tesadüf şampiyon olduk. Son 8 hafta hemen hemen her maç 1-0, 2-0(ikinci gollerin çoğu son dakikalar) bitti. Muslera tuttu, Sneijder attı. 1-5, 2-6 bitecek maçlar 1-0, 2-0 bitti. Bunu gördüğümüz için Hamza gitsin dedik. Devre arası teknik direktör değişikliği yaramıyormuş.. Sanki adam gibi bir teknik direktör getirdiler de( devre arası teknik direktör sayılmıyor Hamza. Hea evet hamza şampiyon yaptı bunu da örnek göstermiyorlar artık hahhaha).

Yıllardır adam gibi teknik direktör gelmiyor bize. Böyle bir takım kuruyorsun ve başına da hiç bir boktan anlamayan kompleksli bir adamı getiriyorsun(geçen yarı kötü örnek olmasına rağmen). Dün maçta Gomis golü atıyor 2-1'e geliyor maç, bırakın takımı Gomis bile sevinmiyor. Onlar da biliyorlar neyin ne olduğunu, sabaha kadar oynasan bu maçı alamayacağımızı biliyorlar. Bundan daha açık kendilerini nasıl belli ederler?

Suni fark eridi, lig sıfırlandı. Ne mal olduğunu geldiği ilk günden bu yana zaten bildiğimiz hoca bozuntusu için iflas süreci başladı. Geçen hafta 5 atarken bile keyif vermeyen, günden güne eriyen takım dün Emre ve Mahmut gibi iki adamı aynı anda oynamayan Başakşehir'e karşı bile rencide olarak yenildi. Bu özgüvensizliği bizzat kendisi tüm camiaya aşıladı.
Tuhaf olan hala bazı insanların "Tudor gitse kim gelecek abi Kılıçdaroğlu mu?" tavrında olmaları. Lan gerekirse kimse gelmesin, bu takımın bu rezaleti yaşatması için hocaya ihtiyacı mı var? Bu camia yıllarca başarısız olanı anında postalamıştır, günümüzde en başarılı Türk takımı olmasının altında da büyük ölçüde bu sebep yatar. Gereksiz istikrar yerine kangreni kesip atmak çok daha etkili olmuştur.
İlk defa böyle bir süreç Tudor'da yaşanıyor. Prandelli de ligde 1 puan fark ile 2.iken yollandı, bu herifin ondan farkı ne? Daha mı kariyerli hayır. Daha mı gelecek vaadediyor hayır. İlk tecrübesi de değil yönettiği 4.takım bu. Hoffenheim'ın hocası 28 yaşında adam. Adam olacak hoca zaten belli ediyor kendini. İlla 50 yaşına gelmesine gerek yok tecrübe kazanması için. 27 büyük maç oynamış ders alamamış, hala tecrübesiz diyen var insan utanır yahu. Herkes büyük hoca olacak diye bir kaide yok, iyi hoca olsa yeter. Zaten kaç tane büyük hoca var saysan 1 elin parmağı kadar. Ama bu heriften iyi hoca falan da olmaz, orası artık tescillenmiş durumda.
Dünkü maçta formaları değiştir, Abdullah Avcı'ya bizim kadroyu ver 5 değil en az 8 atar bize. Dün rotasyon kadro çıksa adım gibi eminim gene yenerdi bizi. Bu oyuncuları bile nerdeyse çöp kategorisine sokacak Tudor bu gidişle. Utanmadan Adebayor'u övüyor, herif ülkeye geldiğinden beri attığı gollerin yarısını senin yönettiğin takıma atmış! Sen anca Gomis'i her fırsatta oyundan çıkarmayı bilirsin, o adamın da attığı gollerin yarısında asist yapan Rodrigues'i kulübeye hapsedersin. Neymiş en çok gol atan en az gol yiyen en bilmem ne takımmış! Sevsinler senin o takımını. Haftaya Fernando olmadan Alanya'yı bile nasıl yeneceği muamma. 2 hafta sonra sonunda kabus bitecek neyse ki. Bi süre derbilerden uzak kalacaz. Devre bittiğinde ilk 2'de kalırsak bu adam kendini şampiyon sayabilir. Bu başarı ona çok bile, gidip torunlarına anlatsın.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Suni fark eridi, lig sıfırlandı. Ne mal olduğunu geldiği ilk günden bu yana zaten bildiğimiz hoca bozuntusu için iflas süreci başladı. Geçen hafta 5 atarken bile keyif vermeyen, günden güne eriyen takım dün Emre ve Mahmut gibi iki adamı aynı anda oynamayan Başakşehir'e karşı bile rencide olarak yenildi. Bu özgüvensizliği bizzat kendisi tüm camiaya aşıladı.
Tuhaf olan hala bazı insanların "Tudor gitse kim gelecek abi Kılıçdaroğlu mu?" tavrında olmaları. Lan gerekirse kimse gelmesin, bu takımın bu rezaleti yaşatması için hocaya ihtiyacı mı var? Bu camia yıllarca başarısız olanı anında postalamıştır, günümüzde en başarılı Türk takımı olmasının altında da büyük ölçüde bu sebep yatar. Gereksiz istikrar yerine kangreni kesip atmak çok daha etkili olmuştur.
İlk defa böyle bir süreç Tudor'da yaşanıyor. Prandelli de ligde 1 puan fark ile 2.iken yollandı, bu herifin ondan farkı ne? Daha mı kariyerli hayır. Daha mı gelecek vaadediyor hayır. İlk tecrübesi de değil yönettiği 4.takım bu. Hoffenheim'ın hocası 28 yaşında adam. Adam olacak hoca zaten belli ediyor kendini. İlla 50 yaşına gelmesine gerek yok tecrübe kazanması için. 27 büyük maç oynamış ders alamamış, hala tecrübesiz diyen var insan utanır yahu. Herkes büyük hoca olacak diye bir kaide yok, iyi hoca olsa yeter. Zaten kaç tane büyük hoca var saysan 1 elin parmağı kadar. Ama bu heriften iyi hoca falan da olmaz, orası artık tescillenmiş durumda.
Dünkü maçta formaları değiştir, Abdullah Avcı'ya bizim kadroyu ver 5 değil en az 8 atar bize. Dün rotasyon kadro çıksa adım gibi eminim gene yenerdi bizi. Bu oyuncuları bile nerdeyse çöp kategorisine sokacak Tudor bu gidişle. Utanmadan Adebayor'u övüyor, herif ülkeye geldiğinden beri attığı gollerin yarısını senin yönettiğin takıma atmış! Sen anca Gomis'i her fırsatta oyundan çıkarmayı bilirsin, o adamın da attığı gollerin yarısında asist yapan Rodrigues'i kulübeye hapsedersin. Neymiş en çok gol atan en az gol yiyen en bilmem ne takımmış! Sevsinler senin o takımını. Haftaya Fernando olmadan Alanya'yı bile nasıl yeneceği muamma. 2 hafta sonra sonunda kabus bitecek neyse ki. Bi süre derbilerden uzak kalacaz. Devre bittiğinde ilk 2'de kalırsak bu adam kendini şampiyon sayabilir. Bu başarı ona çok bile, gidip torunlarına anlatsın.

Ayaktayim :005::005:

Ugur konuyu uplamasa bu güzel yorumu hic görmemis olacaktim. Arada kaynamis ama yine cok güzel bir yazi yazmissin Bora kardesim tebrikler :005:

Tarihi hezimet lan aklıma geldikçe deliriyoum

Delirmemek elde mi hele daha vahimi hakem Allahtan 5-6 dakika falan uzatma vermedi rezalet daha da büyük olacaktı.Bizimde nasıl bir şansımız varsa kadro var hoca yok hoca var kadro yok.Sürekli birşeyler eksik kalıyor.Bu sefer herşey çok güzel başladı diyorsun bu sefer hoca saçmalıyor.Yok 3 lü defans yok kanatsız sistem falan filan.Sistem değişmese kadro değişiyor.Sürekli bir yerde defo bırakıyoruz.

Artık bu durumlardan dolayı öyle noktaya geldik ki yenilmeye hezimetlere alıştık bu rezilliklere alıştırdılar bizleri.Taraftar kötü durumları sürekli savunma peşinde yönetiminden taraftarına her alanda git gide geriye gidiyoruz artık birşeylerin değişme vakti geldi.

Yoksa bu delirme durumları hiç bitmeyecek.

Son düzenleme:

o hoca müsvettesine okutulması gereken bi yorum olmuş tebrikler renkdaş

Ulan mac biteli 4 gün olacak hala yat kalk düşün tam ritim bulduk dedik kicimiza carpti top 3 oldu.
Ulan 15 yasindaki cocuk be 15 yasindaki cocuk bile ikinci yarıya tolga ile çıkmaz nasil top oynadınız nasıl hoca oldunuz sız be Ayhan seninde o tipini seveyim kereste seni.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt