17/18 H:12 | Fenerbahçe 4-1 Sivasspor | MS | 19 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:12 | Fenerbahçe 4-1 Sivasspor | MS | 19 Kasım

İşte bu kadronun hakkı bu mudur? Kaybetmeyi beklemek mi yoksa böyle kritik maçları alıp liderliği garantilemek mi, bu kadronun bu maçları alması gerekiyor DU! :( Çok zayıf bir T.D var maalesef.

Bundan çok daha zayıf kadrolarla Bjk Ts'yi falan içerde dışarda yenmişliğimiz Fb'yi içerde yenmişliğimiz var.Sorun camiada.Tudor yokken de bu kadar olmasa da vardı bu durum.Komple takım psikoloğa mı gider ne yapar bilmem,şu özgüvensizlik,sahaya çıktığında sinmişlik gitmeli.Emin ol Terim dışında da kimse gelir gelmez ilaç olmaz bu sorunumuza.

Bundan çok daha zayıf kadrolarla Bjk Ts'yi falan içerde dışarda yenmişliğimiz Fb'yi içerde yenmişliğimiz var.Sorun camiada.Tudor yokken de bu kadar olmasa da vardı bu durum.Komple takım psikoloğa mı gider ne yapar bilmem,şu özgüvensizlik,sahaya çıktığında sinmişlik gitmeli.Emin ol Terim dışında da kimse gelir gelmez ilaç olmaz bu sorunumuza.

Ne yapıp edip Fatih hocamızı T.D yapmamız gerekiyor, peki yönetim böyle bir adım atar mı? :confused:

Bu yönetim Terim'i getirmez siyasi sebeplerden dolayı.Arda'yı ısrarla isteme sebepleri de bu,Terim'in ortaya gelme ihtimalini tamamen ortadan kaldırmak.

Yönetimin istifa etmesi gerekiyor o zaman, son seneleri zaten aslında bu sene hüsran olursa seçilmeyebilir diyeceğim lakin işin siyasi ayağı var tabi. Cefa çekeceğiz bu yönetim gidesiye kadar anlaşılan, vizyonlu sağlam bir başkan gelesiye kadarda devam edecek cefamız. Sağlık olsun.

Yönetimin istifa etmesi gerekiyor o zaman, son seneleri zaten aslında bu sene hüsran olursa seçilmeyebilir diyeceğim lakin işin siyasi ayağı var tabi. Cefa çekeceğiz bu yönetim gidesiye kadar anlaşılan, vizyonlu sağlam bir başkan gelesiye kadarda devam edecek cefamız. Sağlık olsun.

Bu yıl şampiyon oluruz muhtemelen de,bu yönetim kalmamalı bir 3 sene daha.

Fenerbahçe'nin 11'i: Volkan, Şener, Skrtel, Neustadter, İsmail, Josef, Mehmet Topal, Dirar, Giuliano, Aatıf, Janssen

Demir Grup Sivasspor'un 11'i: Rochet, Auremir, Bjarsmyr, Dyakov, Ziya, Ndinga, Hakan Arslan, Rybalka, Bifouma, Emre, Kone

Bunların başkanı hala mecnun ha. Vay arkadaş.

Fenerin kadroya bak. Normal şartlarda şu takım gol mol atamaz, hatta 3 pas bile yapamaz.

mehmet topal gibi üc kagitci yerlileri hic sevmem. yönetimi falan araya sokup 11'e girmis.

kazmator 3 pas veremiyor bi de hocasina salliyordu haftalardir

Son düzenleme:
Üst Alt