17/18 H:13 | Galatasaray 2-0 Alanyaspor | MS | 25 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zor maç. Fernando ve Ndiaye yok. Taraftar mutlaka full yapmalı stadı. Şampiynoluk isteniyorsa dolmalı. Alanya deplasmanda çok tehlikeli.

Net mesajı vermemiz gerekiyor bu maç Gençlerbirliği maçı gibi.

Tudor'a bu maça kadar tahammül ettim. Belki hatalarından ders çıkarır dedim ama bu adamdan bir halt olmaz. Ya psikolojik olarak takıntıları var ya da beyinsiz herifin teki başka bir açıklaması yok. Bu adam gitmediği sürece büyük maçları geçtim bu tür takımlara bile puan kaybedebiliriz. Ben Tudorla bu saatten sonra şampiyon olabileceğimizi düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Hoca değişikliği yapılmadıysa ve aynı sığırın hazırladığı takım ile sahaya çıkarsak izlemeyeceğim maçtır net. Öyle bir durumda izleyecek olanlar da bellidir; Ergenler ve Tudor & Belhanda mastürbasyoncuları :red: Başka da kimse izlemez.

Kötü oynadık yenildik. Anlaşıldı ki Tudor ile büyük maçları kıvıramayacağız, patlak tekerle nereye dek gideriz bilinmez.

İyi bir kadro kalitemiz var. Yine de takımı desteklemeye devam edeceğim.

Alanya maçında Fernando ve NDiaye kart cezalısı sanırım. Yerlerine Selçuk ve Rodrigez 11 'e girer. Serdar yerine döner, sol beke 'de Linnes monte edilir.

Bir kelam da, Terim 'i bekleyenlere; Teknik direktörü kovacak g.t yok Dursun 'da, o yüzden ligden kopma olmadıkça Tudor devam eder, dolayısıyla Tudor ile minimum kayıp yollarını aramalıyız.

Üst Alt