17/18 H:14 | Beşiktaş 3-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu akşam çıktığı kadroyla Latolevici’nin yerine Linnes ve Selçuk’un yerine Fernando değişikliğiyle başlarsa bir şansımız olabilir. Ama yine Tolga düzelirse kanat başlayacak, bu insanı çıldırtıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstatistikler bizi yanıltmaz yine yeniliriz, tudor şapkadan ne çıkaracak ona bağlı olarak gol atamadan yiyeceğimiz gol sayısı değişir sadece. Başskşehir maçı gibi efsane bi kadro çıkarırsa atamadan 4-5 yeriz. Bu geceki gibi lato hariç iyibir kadro çıkarırsa en azından başabaş bir maç olur.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başımızda Tudor denen çapsız olduğu sürece Beşiktaş deplasmanından puan çıkarma şansımız sıfır. Kadronun, taktiğin pek bir önemi yok. Tek isteğim hezimet olmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
DPgA2y3X0AIW33C.jpg

Bu maçı düşünmek bile insanda keyif bırakmıyor. 3 sene önce olsa Beşiktaş derbilerine göz kapalı 3 puan yazıyorduk. Bu nasıl düşüştür arkadaş.

Latoyu koyar bu maçtada Q7 o tarafı otabana çevirir.Gram ümidim yok bu maçta.Şimdiden sıfırı yazsın kafasına herkes.

Borsadan 10bin dolar cekip handikapli galibiyete oynayacam. En az iki farkli galibiyet bekliyorum. Boyle durumlarda kargalara karsi hep ustun olduk. Bu bir wishful thinking safsatasi degildir arkadaslar. Matematiksel olarak beskiktasi madara etme oranimiz bir hayli fazla

2 haftadır puan kaybediyorlar bu hafta bunları yenmemiz yada yenilmememiz çok önemli olacak çünkü puan farkını direk azaltabilecek maç bizle oynayacakları maç oluyor bu maçı kaybetmezsek güzel bir avantaj yakalayacağız, tudor macera aramazsa kaybetmeyiz diye düşünüyorum.

Minimum 3 gol yeriz.Hadi 2 yapalım bari.Beşiktaşta Adebayor klasında bir adam olmadığı için 5 olmaz maç.Puan alma ihtimalimiz yüzde 5 falan.O yüzden fazla uçmaya gerek yok.1 puan alabilirsek çok büyük başarı sayılır

İnat edip lato ve tolga kanatı yaparsa fark yeriz bu akşamki takıma linnes ve fernando girip lato ve selçuk çıkması şart.Son olarak feghouli'nin kupada durumuna bakılıp yasin ile ikisinden biri tercih edilmeli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt