17/18 H:14 | Beşiktaş 3-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Talişga yakacak bunlari. Besiktasin bol kirmizi gorecegi ve mac sonu ortaligin senolun gozlerinden bosalan yaslarindan dolayi sel olacagi bir mac olacak.
Ah ulan keske rasim bu aksam programda olsaydi diyecegimiz bir macin arifesindeyiz sari kirmizili seksi forumdaslarim

Tudorun İmparatudor olacağı ya da kovulacağı maç. Bakalım ne olacak.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teknik direktörümüzün bile kazanacağımıza inanmadığı, dalga geçercesine kazanırsak kupa mı verecekler dediği maç. Kendisi ikili averaj ve 6 puanlık maç kavramlarına pek aşina değil sanıyorum.

Var ya bir mucize olur mu acaba Tudor hocaya Dursun başkana rağmen kazanır mıyız ki?

Şifa gibi geleceğimiz bir maç daha olacak rakiplerimize pansuman vazifesi görüyoruz direk 1. elden. Hiç ümidim yok adamlar 2 haftadır atamadıkları golleri bize atarlar, bir duran top golü banko zaten, diğerlerini de görürüz işte, muhtemelen Q7 Lato'nun içinden filan geçer.

Golün gelmediği her dakika Beşiktaş için baskı oluşturacaktır. Bunu Malatya ve Akhisar maçında gördük. Kontrollü bir oyunla neden olmasın diyorum fakat aklıma Tudor geliyor ve susuyorum.

Üst Alt